Automobilių supirkimo paslauga. Kada verta kreiptis?

Automobilių supirkimas – patogi paslauga

Turbūt sutiksite su gerai žinomu posakiu: automobilių yra džiaugiamasi du kartus: tai yra jį nupirkus arba pardavus. Tačiau šiais laikais, užsiimti automobilio pardavimu, ypač turint įtemptą dienotvarkę, išties nelengva užduotis. Kontaktuoti su potencialiais pirkėjais, aiškinti niuansus, defektus, derėtis dėl kainos ir kiti sunkūs klausimai. Jau nekalbant apie tai, jog automobilį reikia tinkamai paruošti pardavimui reikia skirti nemažai: sutvarkyti esamus defektus, išvalyti ir išplauti, norint gauti maksimalią rinkos kainą.

Tačiau yra ir kitas, lengvesnis ir greitesnis kelias, tai automobilių supirkimas. Viskas ką Jums reikia padaryti, tai užpildyti internetinę formą su reikiama informacija, įkelti keletą savo transporto priemonės nuotraukų ir laukti automobilių supirkėjų skambučių! Paprastai automobiliai parduodami per dvi darbo dienas, svarbiausia Jums patogiu laiku. Nereikia bendrauti su kiekvienu pardavėju atskirai. Automobilių supirkėjams tinka automobiliai su defektais, ar kitais trūkumais, taip pat Jums nereikia mokėti už brangius automobilių portalų skelbimus.

Naudinga informacija prieš užsakant šią paslaugą:

  • Automobilių supirkėjai negalės Jums pasiūlyti tokios pačios kainos kaip kitų automobilių skelbimuose. Reikia suprasti, jog tai yra paslauga, kaip bet kuri kita, ir už ją reikia sumokėti. O automobilių supirkėjams taip pat kainuoja darbo laikas, kuras, papildomas darbas su Jūsų automobiliu.
  • Kuo tiksliau pasistenkite apibūdinti esamus trūkumus bei defektus ir juos aprašyti. Tai reikalinga tam, jog išvengti nesusipratimų prie automobilio, kuomet važiuojama pirkti sveiko automobilio, suderinama tam tikra kaina, o pasirodo yra neaptarti defektai, kuriuos pataisyti reikia nemažai pinigų.
  • Kuo daugiau nuotraukų, tuo daugiau dėmesio galite susilaukti iš autosupirkėjų. O dar geriau, kuomet atskirai, nufotografuoti kėbulo defektus, ar kitus trūkumus stambiu planu. Taip supirkėjams paprasčiau įsivertinti automobilio kainą.
  • Didelis pliusas, kad galite pasiūlyti ir tuos automobilius, kurie yra su užsienietiška registracija, daužti, sugedę ir panašiai. Automobilių supirkimas padeda atsikratyti nereikalingų automobilių itin greitai, o paslauga už tai palyginti nėra brangi.

Kada ypatingai verta kreiptis?

  • Kuomet turimas automobilis ilgą laiką talpinamas skelbimų portaluose, tačiau nesusilaukia nė kiek dėmesio. Taip dažnai nutinka retesniems automobilių modeliams, esant tam tikriems defektams, arba tiesiog per dideliems kainos lūkesčiams.
  • Patogu, kuomet reikia skubiai parduoti automobilį. Kaip pavyzdys, grįžote iš užsienio keletai dienų, o Lietuvoje turite nenaudojamą automobilį. Kaip žinia pardavimo procesui skirti laiko neturite, tad auto supirkėjai tampa vienintelis kelias greitam pardavimui.
  • Automobilis turi per daug trūkumų, o investuoti į remontus neturite laiko ar noro.