Kaip teisingai pasirinkti petnešas šunims?

Anksčiau petnešos šunims buvo naudojamos tik specifinei veiklai (rogių tempimui, lenktynėse ir pan.). Laikui bėgant, petnešos šunims tapo kasdienių pasivaikščiojimų su augintiniu priemonė. Kokybiškos ir tinkamai pasirinktos šunų petnešos sušvelnina tempimo jausmą, neleidžia augintiniui susižaloti. Ką verta žinoti apie petnešas šunims?

Alternatyva antkakliui

Petnešos šunims yra puiki alternatyva antkakliui. Įprastas antkaklis veržliems šunims ne visada tinka. Dažnai antkaklis stipraus ir energingo šuns nepadeda suvaldyti. Tokiais atvejais rekomenduojama rinktis petnešas šunims, tai – patogesnis ir saugesnis variantas. Tinkamos  petnešos šunims nesužeidžia augintinio: segint petnešas svoris pasiskirsto augintinio krūtinės, nugaros ir pečių srityse. Petnešos šunims augintinio šeimininkui suteikia didesnę kontrolę.

Kaklo ir krūtinės išmatavimai

Petnešos šunims parenkamos išmatavus šuns kaklo ir krūtinės apimtį. Netinkamai parinktos petnešos šunims gali žaloti augintinį, sukelti skausmus. Tinkamai parinktos petnešos šunims suteikia saugų ir komfortišką judėjimo džiaugsmą. Su petnešomis šuo turi jaustis patogiai ir nevaržomai. Šunims petnešas parinkti reikia labai atsakingai.

Petnešų šunims gamintojai

Aksesuarų šunims gamintojai kiekvienais metais stengiasi savo klientus nustebinti kokybiškais, patobulintais gaminiais. Kokybiškos petnešos šunims būna įvairių spalvų ir formų, gaminamos iš patvarių medžiagų.

Stilingos ir patvarios „Max & Molly“ petnešos šunims

Prekinis ženklas „Max & Molly“ siūlo patogias, minkštas, lengvai reguliuojamas petnešas šunims. Unikalaus dizaino, žaismingos „Max & Molly“ petnešos šunims gaminamos iš tvirto poliesterio. „Max & Molly“ petnešos šunims yra ne tik stilingos, bet ir saugios bei praktiškos. Šio prekės ženklo petnešos šunims pasižymi funkcionalumu bei kokybe: specialios tvirtinimo detalės išlaiko 5 kartus daugiau šuns svorio; leidžia patogiai reguliuoti petnešas. „Max & Molly“ petnešos šunims  gali būti pritaikytos beveik bet kuriam keturkojui.

Minkštosios „Leopet“ petnešos šunims

Italų prekinio ženklo „Leopet“ petnešos šunims ypatingai tinka veržliems augintiniams. Šios petnešos šunims išsiskiria papildomais paminkštinimo sluoksniais. Tokio tipo petnešos puikiai apsaugo augintinį nuo nuospaudų. „Leopet“ petnešos šunims puikiai tinka trumpaplaukiams, jautrios odos augintiniams. Jos yra itin kokybiškos ir lengvai reguliuojamos. „Leopet“ petnešos šunims su pilnu paminkštinimu suteikia augintiniui komfortišką judėjimą.

Kokybiškos „Ferribiella“ petnešos šunims

Italų prekinis ženklas „Ferribiella“ siūlo kokybiškas ir stilingas petnešas šunims. Kiekviena šios firmos augintinių aksesuarų linija pasižymi išskirtiniu dizainu bei gaminių funkcionalumu. Viena jų – „MIDA by Ferribiella“. Ši nauja aksesuarų linija išsiskiria elegantiškumu. Šios linijos petnešos šunims gaminamos iš aukštos kokybės nailono, papuošiamos auksinės spalvos metalinėmis detalėmis.

Odinės „Da Vinci“ petnešos šunims

„Da Vinci“ asortimentas kuriamas odos sostinėje, Toskanoje. Rankų darbo odinės petnešos šunims išsiskiria itin aukšta kokybe. Išskirtinio dizaino „Da Vinci“ petnešos šunims yra įvairių spalvų, puošiamos kaspinėliais bei Swarosvki kristalais.  Prekinio ženklo „Da Vinci“ verstos odos petnešos šunims pasižymi minkštumu bei patvarumu.