Kodėl narvas šuniui namuose yra būtinas?

dobermanas suo

Norite, kad Jūsų šuo visada jaustųsi saugus, kad jis būtų laimingas, galiausiai, turėtų vietelę namuose, kuri būtų tik jo? Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra tvorelės šunims arba narvas, kuris tampa jo asmenine zona, kurioje geriausiai jaučiasi.

Klaidingai galvojama, kad tvorelės šunims dažniausiai reikalingos tada, kai namuose yra daug mažų šuniukų ir norisi apriboti jų judėjimą. Ne. Tuo pačiu tai yra vieta, kur Jūsų šuo jausis saugiai, tad ne veltui sakoma, kad tokia apsauga šunims nuo aplinkos yra būtina.

Narvas ar tvorelė?

Pirmiausia siūlome įvertinti tai, kad geras pasirinkimas yra ne tik narvas, tačiau taip pat ir tvorelė. Tiek vieno, tiek kito varianto yra daug, tad ir sunku atsakyti, kuris yra geriausias. Pirmiausia reikia derintis prie kiekvieno šuns poreikių, kurie kinta. Ne tik dėl jo dydžio, tačiau taip pat ir dėl jo poreikių.

Galiausiai, nuo namų, kuriuose jis augs. Ne veltui visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie pateikia rekomendacijas labiausiai tinkamo šuniui ploto aptvėrimo pasirinkimo.

Kur pirkti?

Kadangi šiuo metu daugelis prekių šunims ieško internetu – tai suteikia galimybę labai patogiai susipažinti su pasiūla ir tuo pačiu rasti tai, kas tinka geriausiai.

Kelios gairės, kurios konkretina paieškas, yra:

  1.     Būtinai reikia pirkti iš tų, kurie prekiauja legaliai.
  2.     Tų, kurie teikia grąžinimo garantijas.
  3.     Tų, kurie siūlo akcijas.
  4.     Žinoma, remiantis kitų žmonių komentarais.
  5.     Kurie prekiauja sertifikuota kokybe.

Tinkamo pasirinkimas

Ieškant labiausiai tinkamo narvo visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali žinodami Jūsų šuns dydį bei charakterį patarti – ir koks narvas, kokia tvorelė bei kitas tipas labiausiai tinka asmeninės zonos kūrimui. Ir nors dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia tvorelės šunims, visgi, siūlome plačiau susipažinti su pasiūlai konkrečioms paieškoms.

Stenkitės sukurti savo šuniui kuo geriausias gyvenimo sąlygas, kurioje jis jaustųsi puikiai. Tai nėra sunku. Svarbiausia yra įsigyti daiktus, kol šuo dar nėra namuose, kad atvykęs jis jau galėtų gyventi ramiai ir būste, kur viskas yra apgalvota.