Patarimai, kaip paruošti veidą makiažui

Visą rytą praleidžiate tobulindami savo makiažo rutiną. Jūs nepriekaištingai sumaišote pagrindą, perbraukiate reikiamą skaistalų kiekį ir paryškinate savo išvaizdą papildomu lūpų dažų atspalviu. Įtemptą dieną išeinate pro duris, tačiau iki vidurdienio ištinka tragedija. Jūs žiūrite į veidrodį ir matote, kad jūsų kažkada tobula veido oda atrodo dėmėta, ištepta ar susiraukšlėjusi.

Kaip aistringi grožio mylėtojai, mes visi norime, kad mūsų makiažas išliktų nuo ryto iki vakaro. Tačiau net jei jūsų kosmetinėje gausu profesionalios kokybės gaminių, tiesa ta, kad tai, ką darote savo veidui prieš darydami makiažą, lemia, ar jis išliks visą dieną, ar ne

KODĖL SVARBU PARUOŠTI ODĄ PRIEŠ MAKIAŽĄ?

Pagalvokite apie tai  – ​​nevažiuosite savo automobilio į ilgą kelionę, prieš tai neįsitikinęs, kad jame yra pakankamai degalų, tiesa? Na, ta pati sąvoka galioja ir makiažui. Jei norite užtikrinti, kad jūsų išvaizda išliktų nepakitusi visą dieną (vis tiek atrodytumėte taip tobulai, kaip pirmą kartą išėjus iš namų), turėsite tinkamai paruošti odą. Jei nesiimsite reikiamų veiksmų prieš pasiekdami makiažo maišelyje gali atsirasti sausų dėmių, blankių ar netolygių dengimų.

KĄ DĖTI ANT VEIDO PRIEŠ DAŽANT MAKIAŽĄ?

Prieš pradėdami ruošti odą makiažui, pradėkite nuo švarios, sausos odos. Sukamaisiais judesiais švelniai įtrinkite mėgstamą prausiklį į odą, kad pašalintumėte nešvarumus ir riebalus.

Kaip ir likusią kūno odą, veidą taip pat reikia nušveisti, kad pašalintumėte visas negyvas odos ląsteles, kurios gali užkimšti poras. Kovojate su sausa oda? Šveitimas taip pat gali padėti sušvelninti išsausėjusias dėmes, kurios gali sukelti nelygią veido spalvą arba dėmes.

Tonikas padeda nuraminti ir apsaugoti odą, tuo pačiu padeda paruošti ją svarbiausiam jūsų kasdienybės veiksmui – drėkinimui. Nežinote, kaip tinkamai naudoti toniką? Užtepkite nedidelį produkto kiekį ant vatos apskritimo ir švelniai perbraukite per visą veidą ir kaklą.

Gausiai drėkinančio serumo užtepkite visą veidą, kol oda vis dar yra šiek tiek drėgna nuo tonerio. Tai padės jūsų odai geriau įsisavinti produktą. Tada naudokite savo mėgstamą drėkinamąjį kremą.

Daugiau apie makiažą sužinosite https://sgakademija.lt/makiazo-kursai/