Veterinarijos vaistinė Kaune atskleidžia su kokiomis sveikatos problemos dažniausiai susiduria šunys

Šuo yra vienas iš pačių populiariausių gyvūnų, kurie laikomi namuose, todėl nenuostabu, kad ir informacijos apie juos galime atrasti labai daug. Kad šuo būtų laimingas, tikriausiai vienas iš pačių svarbiausių dalykų jam yra sveikata, nes tuomet jis gali gyventi pilnavertišką gyvenimą. Tačiau anksčiau ar vėliau bet kokie šunys gali susidurti su įvairiausiomis problemomis, kurios susijusios su sveikata, todėl kiekvienas šeimininkas turi būti tam pasiruošęs. O kad žinotumėte, su kokiomis ligomis jie gali susidurti dažniausiai, daugiau ir norime papasakoti šiame straipsnyje.

Skrandžio problemos

Skrandžio problemos yra pakankamai aktuali tema, nes su ja susiduria pakankamai daug šunų. Aišku, tokia liga gali būti trumpo laikotarpio, tačiau šeimininkai turėtų apie ją žinoti kaip įmanoma daugiau. Kadangi šunis reikia vedžioti lauke, tai kartais tiesiog negalime pamatyti, ką jis suvalgo, palaižo ar paragauja, o nuo to gali kilti nemažos skrandžio problemos, todėl vaistai pas kiekvieną šeimininką namuose turėtų būti. Aišku, jeigu situacija negerėja ir matote, kad šuo jaučiasi dar blogiau, tada lieka vienintelis kelias – veterinarijos klinika.

Sąnarių problemos

Sąnarių problemos taip pat yra pakankamai dažnai sutinkanti problema, tačiau vėlgi, su tuo gali susidurti ne visi šunys, tačiau jau nuo pat pirmų gyvenimo akimirkų patys šeimininkai turi tinkamai rūpintis šunimis, kad jie kaip įmanoma labiau galėtų to išvengti. Ką dar svarbu paminėti, kad kur kas dažniau su tokiomis problemomis susiduria didesni šunys, nes jų svoris yra didesnis, tad automatiškai iškyla ir sąnarių problemos.

Įvairūs parazitai

Parazitai taip pat yra labai aktuali tema, nes su jais gali susidurti kiekvienas gyvūnas. Dar ką svarbu paminėti, kad tokie parazitai gali būti vidaus ir išorės, todėl kiekvienas šeimininkas turėtų juos pamatyti kaip įmanoma greičiau. Aišku, išorinius parazitus pamatyti yra kur kas lengviau ir juos gydyti yra paprasčiau, o vidiniams parazitams reikia vaistų, kuriuos gali parduoti veterinarijos vaistinė Kaune. Reikia nepamiršti ir to, kad vidiniai parazitai kartais taip pat gali pakenkti ne tik patiems gyvūnams, bet ir jų šeimininkams.

Alergijos

Alergijos tikriausiai yra viena iš tokių problemų, kuri yra pati nemaloniausia, nes tai gali nulemti, kokių produktų reikia atsisakyti šunims, taip pat yra pakankamai sunku atrasti, nuo ko atsiranda alergija. Tad vėlgi, kuo anksčiau tokie dalykai bus pamatomi, tuo paprasčiau bus juos gydyti ir apsaugoti patį augintinį.