10 didžiausių pastarojo dešimtmečio apatinio trikotažo tendencijų

 

Apatinis trikotažas visada buvo svarbi moterų spintos dalis, tačiau per pastarąjį dešimtmetį apatinio trikotažo tendencijos keitėsi, atsirado naujų stilių, modelių ir audinių. Nuo minimalistinio dizaino iki drąsių ir spalvingų modelių – apatinio trikotažo tendencijos nuėjo ilgą kelią. Šiame straipsnyje aptarsime 10 didžiausių pastarojo dešimtmečio apatinio trikotažo tendencijų.

Apatinio trikotažo tendencija Nr. 1: braletės

Braletės yra populiari apatinio trikotažo tendencija, gyvuojanti jau kurį laiką. Tai liemenėlės, suteikiančios patogumą ir atramą, be to, jos būna įvairaus dizaino – nuo švelnių nėrinių iki sportinio dizaino. Braletės yra universalios ir gali būti dėvimos kaip viršutiniai drabužiai, todėl jos tapo privaloma kiekvienos moters apatinio trikotažo kolekcijos dalimi. 

Platus liemenėlių pasirinkimas Pinky.lt parduotuvėje.

Apatinio trikotažo tendencija Nr. 2: apatinis trikotažas aukštu liemeniu

Pastarąjį dešimtmetį vėl sugrįžo apatinis trikotažas aukštu liemeniu. Jie labiau aprėpia ir puikiai tinka moterims, norinčioms išryškinti savo apvalumus. Aukšto liemens apatiniai yra įvairių stilių – nuo tamprių iki kelnaičių – ir gali būti derinami su bet kokia liemenėle.

Apatinio trikotažo tendencija #3: kūno kostiumai

Pastaraisiais metais kūno kostiumai tapo populiaria apatinio trikotažo tendencija. Jie universalūs, gali būti dėvimi kaip viršutiniai drabužiai, be to, yra įvairių stilių – nuo permatomų iki nėriniuotų. Bodisvitai puikiai tinka norint sukurti aptakų ir aptakų siluetą, todėl juos būtina turėti kiekvienos moters spintoje.

Apatinio trikotažo tendencija Nr. 4: sportinės liemenėlės

Pastarąjį dešimtmetį dėl populiarėjančios sportinės liemenėlės tapo populiaria apatinio trikotažo tendencija. Jos sukurtos tam, kad suteiktų atramą fizinio aktyvumo metu, be to, jos būna įvairių stilių ir dizaino – nuo „racerback” iki braletės tipo. Sportinės liemenėlės yra patogios ir funkcionalios, todėl jos tapo pagrindine kiekvienos moters treniruočių garderobo dalimi.

Apatinio trikotažo tendencija #5: nuotakos apatinis trikotažas

Nuotakos apatinis trikotažas visada buvo esminė nuotakos kelnių komplekto dalis, tačiau per pastarąjį dešimtmetį pastebėjome pokyčius nuotakos apatinio trikotažo tendencijose. Nuo švelnių nėrinių iki drąsių spalvų – nuotakos apatinis trikotažas tapo įvairesnis, o nuotakos dabar gali rinktis iš daugybės variantų.

Apatinio trikotažo tendencija #6: tvarus apatinis trikotažas

Pastarąjį dešimtmetį vis labiau populiarėja tvari mada, ne išimtis ir apatinis trikotažas. Tvarus apatinis trikotažas gaminamas iš ekologiškų medžiagų ir yra skirtas mažinti mados pramonės poveikį aplinkai. Nuo ekologiškos medvilnės iki perdirbtų audinių – tvarus apatinis trikotažas naudingas ne tik planetai, bet ir jūsų odai.

Apatinio trikotažo tendencija Nr. 7: drąsios spalvos ir raštai

Praėjo laikai, kai apatinis trikotažas buvo tik juodos, baltos ir nuogos spalvos. Per pastarąjį dešimtmetį apatiniame trikotažo trikotažo gamyboje padaugėjo drąsių spalvų ir raštų. Nuo gyvūnų raštų iki neoninių spalvų – apatinis trikotažas tapo žaismingesnis ir linksmesnis.

Apatinio trikotažo tendencija Nr. 8: Skaidrūs ir tinkliniai audiniai

Skaidrūs ir tinkliniai audiniai tapo populiaria apatinio trikotažo tendencija, nes atrodo seksualiai ir drąsiai. Apatinio trikotažo dizaineriai į savo modelius įtraukė permatomus ir tinklinius audinius – nuo švelnių nėrinių iki tinklelio panelių, suteikdami tradiciniam apatinio trikotažo stiliui jausmingumo.

Apatinio trikotažo tendencija Nr. 9: korsetai ir biustjeros

Pastarąjį dešimtmetį korsetai ir biustjeros sugrįžo į madą ir jau nebėra tik miegamajame. Korsetai ir biustjeros – nuo nėriniuotų iki struktūriškų modelių – tapo svarbiu moterų garderobo elementu. Jie puikiai tinka moteriškam siluetui sukurti ir bet kokiai aprangai suteikti dramatiškumo.

Apatinio trikotažo tendencija Nr. 10: patogus apatinis trikotažas

Per pastarąjį dešimtmetį patogus apatinis trikotažas tapo moterų prioritetu. Moterys nebenori aukoti patogumo dėl stiliaus, o apatinio trikotažo dizaineriai tai pastebėjo. Nuo liemenėlių iki besiūlių apatinių drabužių – patogus apatinis trikotažas tapo kiekvienos moters apatinio trikotažo kolekcijos pagrindu. Gražų kokybiškų apatinių galite rasti tokiuose parduotuvėse kaip Pinky.lt – kviečiame apsilankyti nedelsiant!

Išvada

Apibendrinant galima teigti, kad apatinio trikotažo tendencijos per pastarąjį dešimtmetį labai pasikeitė, atsirado įvairių stilių, modelių ir audinių. Nuo braletų ir aukštakulnių apatinio trikotažo populiarumo iki korsetų ir biustjerų atgimimo – apatinis trikotažas tapo įvairesnis, žaismingesnis ir įtraukesnis. Tvaraus apatinio trikotažo populiarumas ir patogumo prioriteto teikimas taip pat žymėjo reikšmingus pokyčius apatinio trikotažo pramonėje. Nepriklausomai nuo jūsų asmeninio stiliaus, yra apatinio trikotažo tendencija, kuri jums puikiai tinka.