Butų nuoma Vilniuje: kiek kainos dar augs? Atsako NT brokeris

Nuoma Vilniuje šiuo metu yra pasiekusi aukštumas. Na, arba bent jau taip tikisi daugelis. Visgi, augant NT kainoms, natūralu, kad butų nuoma Vilniuje https://www.bustonuoma.lt/butu-nuoma/butu-nuoma-vilniuje/  taip pat dažniausiai nedžiugins nuomininkų. Žinoma, labai atidžiai ieškant savo svajonių namų galima rasti tokius, kurie atrodo padoriai ir nėra labai brangūs, tačiau augant NT kainoms tokia galimybė yra vis retesnė.

Apie taip, kaip kis kainos Vilniuje nuomojant būstus – pasakoja nekilnojamojo turto brokeris Audrius.

Nesimato kainų mažėjimo

Kadangi augantys nekilnojamojo turto įkainiai dažniausiai skatina kelti kainą, natūralu, kad greitu metu nenusimato mažėjimo, kurio taip laukia daugelis. „Vilniuje kainos darosi europietiškos ir tai yra normalu. Kituose šalies miestuose – butai nuomojami kur kas pigiau, tad kiekvienas paprasčiausiai turi pagalvoti – ar Vilnius jam yra įperkamas“,- teigia brokeris.

Perkama nauja statyba

Dažniausiai prie kylančių nuomos kainų taip pat gana daug prisideda ir naujos statybos poreikis, kuris vis labiau domina interesantus. Žinoma, numojami ir seni butai, tačiau naujovė tai, kas nuomos rinkoje siūlomi nauji.

Naujos statybos butai nuomai – tikrai reikalingi. Ir tai geriausiai įrodo rinka, kadangi tokie būstai, net ir būdami gana brangūs – sulaukia savo klientų“,- teigia brokeris.

Burbulas gali ir nesprogti?

Nors labai ilgai kalbama apie tai, kad NT kainos turėtų sumažėti, tačiau nei šiuo metu, nei po kelerių metų nemanoma, kad taip tikrai nutiks. „Dažniausiai taip sako tie, kurie laukia. Laukia kol nusipirks, laukia kol išsinuomos. Tačiau taip ir lieka laukdami, kol kiti kuriasi savo gyvenimą bei nuomoja geros kokybės butus kitiems“,- atvirauja specialistas.

O nuoma visada bus patraukli. Ypač – Vilniuje, kuris yra augantis miestas, žengiantis koja kojon su visa Europa.

Rasti tokius namus, kurie atitinka Jūsų poreikius – sunku. Tačiau įmanoma. Ir jis nebūtinai turi būti labai brangūs. Svarbiausia yra ieškoti, skirti laiko smulkmenoms ir sudaryti paslaugų teikiami sutartis jose nurodant svarbiausius nuomos niuansus.