Dirbote Didžiojoje Britanijoje? Nepamirškite susigrąžinti mokesčių

Emigraciją į Didžiąją Britaniją yra gana dažnas daugelio lietuvių pasirinkimas. Kodėl? Nes tai yra šalis, kuri dažniausiai atveria ne tik platesnes kultūrines plotmes, tačiau džiugina ir didesniu uždarbiu, kuris uoliai atliekant savo pareigas su laiku tikrai kils.

Tiesa, ne visi žino, kad nustojus dirbti šioje šalyje – galima susigrąžinti mokesčių dalį. Gyventojų pajamų mokesčio permoka tikrai nedrasko nei vienos kišenės, o su specialistais mokesčio atgavimas tikrai yra gana greitas ir paprastas darbas.

Kas teikia mokesčių grąžinimo paslaugas?

Jums reikia rasti specialistus, kurie padeda susigrąžinti mokesčių permoką. Tokių yra ne vieni, tad reikia atsakingai tartis su tais, kurie siūlo geriausias paslaugas. Svarbiausia yra legalumas, žinoma, sutarties sąlygos. Dažniausiai viską galima atlikti internetu, tad visiškai jokio skirtumo, kuriame mūsų šalies mieste yra tam tikros įmonės biuras.

Kokius mokesčius galiu susigrąžinti iš D. Britanijos?

Reikia suprasti, kad tikrai ne visi žmonės turi galimybę susigrąžinti mokesčius, tad visada geriausia yra kreiptis asmeniškai į įmones, kurios teikia grąžinimo pasaugas ir jos padės Jums suprasti – kokios yra Jūsų galimybės. Jeigu per metus Jūsų pajamos neviršijo NPD mokesčio – tai bus galima atgauti visus pajamų mokesčius. Jeigu pajamos bus didesnės, žinoma, bus galima atgauti permokėtų mokesčių dalis. Bet kuriuo atveju, tai yra galimybė gauti finansus be jokio papildomo darbo.

Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?

Dažniausiai išgirdus, kad Jums priklauso mokesčio permoka, daugelis žmonių skuba ieškoti įmonės, kuri gali padėti kuo greičiau atgauti pinigus. Visgi, laikas čia nėra svarbiausia. Prioritetas turėtų būti mokesčių atgavimas. Dažniausiai procesas trunka net iki pusės metų ir ilgiau, kadangi dokumentų tvarkymas priklauso ne tik nuo tos įmonės, kuri atlieka grąžinimo paslaugas, tačiau ir nuo DB institucijų, kurios viską tvarko eilės tvarka.

Ką daryti, jeigu neturiu dokumentų, kurių reikia?

Jie yra būtini, kadangi tai yra įrodymas, kad mokesčių permoka yra padaryta. Geriausia yra tartis su specialistais, kurie užsiima mokesčių grąžinimo paslaugomis. Jie iš savo patirties geriausiai žino į kokias institucijas reikia kreiptis, kad būtų gaunami reikalingi dokumentai.