Chemikalų purkštuvai ūkiui: Į ką atkreipti dėmesį bei ko ieškoti?

Chemikalų purkštuvai yra svarbi bet kurios profesionalaus ūkininkavimo dalis. Jais galima greitai ir efektyviai naudoti pesticidus, herbicidus ir trąšas dideliuose žemės plotuose. Tačiau į ką turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi savo verslui tinkamą cheminį purkštuvą? Atidžiau apžvelkime svarbiausius parametrus, tai bus naudinga.

Bako dydis ir talpa

Nuo rezervuaro dydžio ir talpos priklausys, kiek produkto į jį galėsite sutalpinti ir kaip dažnai jį reikės pripildyti. Didesniame bake tilps daugiau produkto, o tai reiškia, kad darbo metu reikės mažiau pripildyti talpyklą. Tai ypač naudinga, jei dirbate su dideliais darbais, kai reikia išpurkšti šimtus hektarų. Kita vertus, jei paprastai dirbate mažesnius darbus, kurių plotas yra mažesnis, jūsų poreikius gali geriau atitikti mažesnis bakas.

Purkštuko tipas

Pasirinkto purkštuko tipas priklauso nuo purškiamo produkto tipo, taip pat nuo purškiamo ploto dydžio ir formos. Dauguma purkštukų turi reguliuojamus nustatymus, kad pagal savo poreikius galėtumėte reguliuoti purškimo pobūdį nuo siaurų iki plačių srovių. Siauros srovės geriausiai tinka tiksliam purškimui, o platūs purkštukai geriausiai tinka dideliems plotams greitai ir tolygiai padengti. Svarbu pasirinkti purkštuką, suderinamą su naudojamo produkto tipu, kad jis neužsikimštų ir nesusidėvėtų anksčiau laiko.

Ilgaamžiškumas ir kokybiška konstrukcija

Norite cheminių medžiagų purkštuvo, kurio konstrukcija būtų pakankamai tvirta, kad galėtų būti naudojama reguliariai ir ilgą laiką, nesugestų ir nereikėtų jo dažnai remontuoti. Ieškokite purkštuvo, pagaminto iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas ar aliuminis, kurios yra labai patvarios ir atsparios cheminių medžiagų sukeliamai korozijai. Nepamirškite, įsitikinkite, kad dalys suprojektuotos taip, kad prireikus jas būtų galima lengvai pakeisti – tai ilgainiui gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų.

Svarbiausia žinoti savo poreikius

Cheminių medžiagų purkštuvo pasirinkimas yra svarbus sprendimas bet kuriai profesionaliai agro verslo įmonei ar ūkiui. Labai svarbu išsirinkti tokį, kuris atitiktų konkrečius jūsų poreikius pagal dydį, talpą, purkštukų tipą, patvarumą ir kokybišką konstrukciją kaip ir kalbėjome anksčiau. Atsižvelgdami į šiuos parametrus, galite rasti cheminį purkštuvą, kuris pasižymėtų visomis šiomis savybėmis ir būtų įperkamas bei ilgaamžis – taip užtikrinsite, kad jūsų verslas sklandžiai veiktų ilgus metus. O patys purkštuvai puikiai atitiks Jūsų poreikius.