Geriausi batai prie odinių kelnių

Geriausi batai prie odinių kelnių

Odinės kelnės yra tikra žanro klasika. Tai nesenstantis modelis, kuris nesitraukia iš mados jau daugybę metų. Kuriant aprangą, kurioje pirmuoju smuiku groja odinės kelnės, ypač svarbūs batai. Būtent jų dėka galime pabrėžti savo stiliaus prigimtį.

Odinės kelnės kartu ilgaauliais

Kurdami stilizaciją su pateiktais avalynės modeliais, stenkitės rinktis kelnių modelius siaurėjančia koja. Šį vaizdą galite užbaigti su klasikiniais baltais marškiniais ir per dideliu švarku. Šiame derinyje jūsų apranga tampa elegantiška. Odines kelnes mėgstame pirmiausia dėl jų originalumo. Tad jei jūsų neriboja aprangos kodas, šį stilių galite paįvairinti kontrastingu švarkeliu.

Oda ir kniedės pagrindiniame vaidmenyje!

Ar mėgstate pabrėžti savo tvirtą charakterį? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai derinti odines kelnes su dygliuotais, kulkšnies batais. Jei tikrai nesijaučiate patogiai tokiame tvirtame derinyje, odines cigariles taip pat galite derinti su kaubojiškais batais. Šią aprangą galite papildyti raudonais languotais marškiniais ir originaliais aksesuarais. Kalbant apie maištininko tipo stilizacijas, negalima nepastebėti klasikinės baikerių striukės. Derinkite odines kelnes, baltą viršutinę dalį, žygio batus ir įvaizdį užpildykite odinę striukę. Su šiuo deriniu parodysite visam pasauliui savo maištingą sielą.

Madingi ir stilingi drabužiai vakarėliui!

Stilius su odinėmis kelnėmis gali būti ir grobuoniškas, ir subtilus. Norėdami pasiekti šį efektą, prie aprangos galite pasirinkti šifoninę palaidinę. Tokia apranga – puikus pasiūlymas vakarėliui iki ryto! Odinių kelnių + džinsinių marškinėlių ar viršutinės dalies derinys vienodai tiks vakarėlio stiliui. Šį derinį galite pabrėžti su sportiniais bateliais ar suvarstomais kulkšnies batais . Ar tau patinka sportiška išvaizda? Tada prie odinių kelnių pasirinkite paprastus marškinėlius. Klasikiniai sportbačiai pabrėš sportišką jūsų stiliaus išvaizdą. Žinoma, nepamirškite apie aksesuarus, oda kartu su įvairiais aksesuarais sukuria puikų ir nepamirštamą įvaizdį.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą avalynę prie odinių kelnių. Jų dėka galime lengvai apibrėžti savo stiliaus pobūdį. Teisingai parinkti kaubojiški batai ar kulkšnies batai gali dar labiau pabrėžti mūsų kelnių kirpimą. Jie taip pat puikiai pabrėš mūsų figūrą ir parodys mūsų privalumus. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti platų pasrinkimą moteriškos avalynės. Nuo auliniu batų, sportbačių, šlepečių, iki mokasinų, aukštakulnių ar balerinų.