INFLUX.LT – KOSMETIKA IR ATSILIEPIMAI

Surasti tikros ir nemarketinginės, nesiekiančios kuo daugiau parduoti informacijos apie kosmetiką darosi tikrai labai sudėtinga. Mums pateikiama tik ta informacija, kurią mums reikia žinoti. Protingai nutylima apie pilnas produkto sudėtis ir kaip jos gali pakenkit odai. Nutylima ir apie tai, kad parduodami produktai viso labo veikia tik laikinai ir sukuriamas efektas iššaukia tik dar didesnį vartojimą.

KĄ DARYTI?

Daryti reikia vieną dalyką – kuo skubiau lavinti save ir domėtis kosmetika, kurią naudojame. Nebūtina tapti šios srities ekspertu – tereikia kartais pasidomėti savo naudojamos kosmetikos sudėtimi. Pasidomėti įrankiais, kurie leistų tą kosmetikos sudėtį greičiau suprasti. Yra visokių tai suprasti padedančių programėlių, kurias įsirašome tiesiog į savo telefoną ir skanuojame ingredientų sąrašus, kurie būna ant produktų pakuočių. Taip gana greitai ir tikrai gana tiksliai galime išsiaiškinti, ar produktą nešame namo ir naudojame ar visgi geriau jį palikti lentynoje ten, kur ir atradome.

KO NEDARYTI?

Nereikia aklai tikėti reklama, kosmetikos gamintojų produktų aprašymais. Kaip jau ir minėta pradžioje, kartais tai būna viso labo marketinginis triukas, kuris paskatina jus nusipirkti. Marketingas yra paremtas jūsų skausmais, jūsų problemomis ir siūlo sprendimo būdus, ko pasekoje jūs „pasipuolate“ ir nusiperkate produktą, kuris jums gali būti visiškai nenaudingas, o kaip tik – dar ir žalojantis jūsų odą ar plaukus. Rekomenduoju skaityti ir tinklaraščius bei kitus žmones, kurie edukuoja ir padeda suprasti kokia įvairi yra kosmetika. Kai jos tiek daug – galime tikrai pasimesti tokioje gausoje ir nesuvokti ko gi mums iš tiesų reikia.

Oda nemėgsta chemikalų, nemėgsta kvepalų ir itin aršių ingredientų. Tai ką ji mėgsta? Na, atrodo, kad mūsų odai labiausiai patiko akmens amžius, kai ant jos nebuvo tepama ar dedama visiškai nieko. Deja, šiandien negalėtume taip gyventi – nesiprausti, netepti odos kremais ir nenaudoti plaukų šampūno. Nors oda švytėjo, akmens amžiaus žmonės negyvendavo ilgai. Higienos trūkumas tikrai nėra tai, ką pasirinksime vardan švytinčios odos, tačiau nereikia ir rinktis kosmetikos priemonių, kurios pačios pirmos pasitaiko po ranka.