Ką reikia žinoti apie vasarines padangas ir pagrindinius prekių ženklus?

Vasarinės padangos yra būtinos vairuotojams, kurie planuoja savo automobilius eksploatuoti per vasaros karščius. Tačiau yra tiek daug vasarinių padangų prekės ženklų, kad gali būti sunku suprasti, kurios iš jų geriausiai tinka jums ir jūsų automobiliui. Šiame straipsnyje apžvelgsime kai kuriuos žinomiausius padangų gamintojus ir kuo jie išsiskiria iš konkurentų. Taip pat aptarsime, kiek laiko paprastai tarnauja vasarinės padangos ir kiek jos kainuoja. Nuoširdžiai tikime, jog tai palengvins padangų pasirinkimą ir nepagailėsite pinigų investuoti į kokybiškus gaminius.

Populiariausi padangų gamintojai

  • Michelin – Tai yra vienas seniausių ir labiausiai gerbiamų padangų gamintojų pasaulyje. Jų padangos žinomos dėl savo patvarumo, eksploatacinių savybių ir puikaus kainos ir kokybės santykio. Jie siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant universalias, žiemines ir vasarines padangas.
  • Pirelli yra dar vienas gerai žinomas prekės ženklas, gyvuojantis nuo 1872 m. Jų padangos sukurtos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą ir sausomis, ir šlapiomis sąlygomis, todėl puikiai tinka naudoti karšto klimato šalyse, . Jie taip pat siūlo sportiniams automobiliams ir aukštos klasės transporto priemonėms skirtas padangas
  • Bridgestone yra viena didžiausių padangų gamintojų pasaulyje, kasmet parduodanti daugiau kaip 10 mln. padangų vienetų. Jie siūlo platų produktų, tinkamų įvairiems automobiliams – nuo šeimos iki prabangių transporto priemonių, asortimentą. Jų vasarinės padangos sukurtos taip, kad užtikrintų maksimalų sukibimą su kelio danga, kartu pasižyminčios didele degalų ekonomija ir ilgaamžiškumu.

Išlaidos ir susidėvėjimo laikas

Vasarinių padangų kaina priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, dydžio, tipo (visureigių ar komercinio transporto), prekės ženklo ir t. t., Šio tipo padangos paprastai susidėvi greičiau nei kitų tipų padangos, nes jos nėra tokios patvarios, ypač kai reguliariai veikiamos didelio karščio, todėl svarbu stebėti jų būklę, nes reguliarus padangų sukeitimas gali padėti prailginti jų naudojimo trukmę, kol neprireiks jų keisti. Dar blogiau, jei nuspręsite vasarą naudoti žiemines padangas. Šiuo atveju , padangos susidėvės dar greičiau. Vidutinė vasarinių padangų naudojimo trukmė yra apie 70 000 kilometrų.

Iš ko susidaro padangų kaina?

Tai priklauso nuo padangos dydžio ir prekės ženklo. Paprastai biudžetinių padangų kaina prasideda nuo maždaug 50 eurų už vieną padangą, o aukštos kokybės padangos gali kainuoti iki 250 eurų. Tačiau geriau nesirinkti pigiausio varianto, nes kokybė gali būti ne tokia gera. Kartais geriausia atrasti kainos ir kokybės santykį arba rinktis žinomus gamintojus ir nesukti galvos.

Žinokite savo padangų iš-meras. Pavyzdžiui vasarines padangos 205 55 r16. Šie skaičiai nurodo: aukštį, plotį bei dydį.