Kada reikalingas muitinės tarpininkas?

Kuo gali pagelbėti muitinės tarpininkas?

Lietuvoje daugelis įmonių tiesiogiai, arba netiesiogiai yra surištos su prekių importu bei eksportu. Nepriklausomai ar tai yra prekių perpardavimo įmonė, ar gamybinė. Visų komponentų, medžiagų ar prietaisų turėti patiems neįmanoma, tad reikia atsigabenti iš užsienio. Tiekimo grandinė yra gyvybiškai svarbus organizmas kiekvienai įmonei, norint konkuruoti rinkoje.  Juolab, kuomet yra sutartys su klientais, terminai, už kurių nesilaikymą įmonei gali grėsti didelės baudos, netgi bankrotas.

O ką jau kalbėti apie produkcijos eksportą, su kuriuo susiduria dauguma šalies įmonių. Šiose situacijose reikia teisingai užpildyti muitinės dokumentus, jei norite sklandžios logistikos. Tai ypatingai didelę svarbą turi maisto produktų gabenimas, kurie turi ribotą galiojimo laiką ir itin didelę svarbą turi logistikos tiekimo grandinė.

Kokias paslaugas teikia muitinės tarpininkai?

  • Transporto priemonių išmuitinimas iš trečiųjų šalių. Populiariausios kryptys: Anglija, Jungtinės Amerikos valstijos bei Norvegija.
  • Tranzitinių krovinių dokumentų sutvarkymas ir sklandaus darbo organizavimas.
  • Muitinės dokumentų sutvarkymas tiek sausumos, tiek oro transportu.
  • Konsultacijos visais išmuitinimo ir deklaracijų klausimais. Tai leidžia įmonėms sutaupyti daug laiko ir pinigų. Pasiekiamas greitas rezultatas.
  • Importo – eksporto deklaracijos. Viena iš pagrindinių krypčių.

Muitinės tarpininkų paslaugų reikės vis daugiau

Tai lemia globalizacija ir tarptautinė prekyba. Turbūt ne kartą teko girdėti, kuomet Lietuvoje daromas tarptautinis verslas. Puikus to pavyzdys yra automobilių iš JAV atgabenimas Lietuvoje ir pardavimas Vakarų Europoje. Tai yra tik vienas iš pavyzdžių kurių yra apstu.

Lietuvoje kuriasi gamybinės technologinės įmonės, ypatingai Kaune. Įmonėms, jog sėkmingai vykdyti verslą Lietuvoje, būtinos importo bei eksporto procedūros. Turime daug talentų ir daug stiprių įmonių, tačiau mūsų rinka yra labai ribota, palyginus su Vakarų šalimis.

Kiek kainuoja muitinės tarpininkų paslaugos?

Šito klausimo atsakyti negalime, nes jis labai abstraktus. Priklausomai nuo krovinių kiekio, šalies bei begalės kitų veiksnių, kurie lemia paslaugos kaina. Jei norite gauti daugiau informacijos, paskambinkite Deklarantai.lt nurodytais kontaktais tinklapyje arba telefonu. Ši įmonė dirba profesionaliai ir turi daugiametę patirtį kaip muitinės tarpininkas.