Kaip kaitinti kietąjį vašką, kad jis būtų geriausios konsistencijos?

Įkaitinti kietąjį vašką iki tinkamos temperatūros ir užtikrinti tolygią konsistenciją iš pradžių gali atrodyti sudėtinga. Tačiau tai nėra taip jau sunku. Vaško šildytuvą dažniausiai naudoja profesionalai ir estetikos specialistai depiliacijos SPA centruose ir salonuose, todėl rekomenduojame jį naudoti, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Geriausias metodas: vaško šildytuvas

Geriausias būdas pašildyti kietąjį vašką – naudoti vaško šildytuvą. Tai specialiai sukurti aparatai, naudojami kietajam vaškui kaitinti prieš tepant. Dėl to juos lengva naudoti, jie yra veiksmingi ir patikimi. Naudodami tinkamą procedūrą galite užtikrinti geriausią, tirštą, beveik medaus konsistenciją turintį kietąjį vašką prieš tepdami jį ant kliento odos.

Naudojimo instrukcijos:

Įdėkite kietojo vaško tabletes į vidinį šildytuvo indą. Nustatykite termostatą į maksimalią arba 70 % padėtį ir palaukite 10-15 minučių, priklausomai nuo naudojamo vaško kiekio. Didesniam kiekiui vaško naudokite 15 minučių, o vidutiniam ar mažesniam kiekiui – 10 minučių.

Kai kurie vaško šildytuvai taip pat turi tikslų termometrą, leidžiantį naudotojams lengvai pamatyti, kada jis pasiekė norimą temperatūrą. Arba galite naudoti termometrą. Daugumos aukščiausios kokybės kietųjų vaškų lydymosi temperatūra yra žemesnė, todėl juos galima lengvai ir greitai užtepti ir kartu išvengti kliento odos nudegimo.

Maišykite, maišykite, maišykite!

Vienas iš pagrindinių patarimų, kaip užtikrinti geriausią  konsistenciją, yra dažnai maišyti. Negalima tiesiog įpilti vaško ir tikėtis, kad visą darbą atliks šildytuvas. Kad vaškas išlaikytų puikią konsistenciją, turite jį tinkamai maišyti.

Kol vaškas lydosi, vaško lazdele patrinkite likusią kietąją vaško dalį, kuri dar neištirpo. Šiek tiek spausdami trinant ne tik pagreitinsite tirpimo procesą, bet ir užtikrinsite, kad jis gerai ištirptų ir išlaikytų vientisą tirštumą.

Toliau į mišinį pagal poreikį galite pridėti naujų kietojo vaško dalių arba rutuliukų. Dar šiek tiek pamaišykite. Tada vėl uždenkite šildytuvą ir palikite jį kelioms minutėms, kad kietasis vaškas ištirptų. Nepalikite šildytuvo be priežiūros! Kartkartėmis pamaišykite, kad vaško konsistencija išliktų tinkama, kol vaškuosite klientus.

Dabar, kai tik eisite prie vaško šildytuvo norėdami užtepti vaško ant lazdelės, kad galėtumėte depiliuoti klientą, pirmiausia kelis kartus jį pamaišykite. Taip užtikrinsite, kad viršutinis sluoksnis nesukietėtų ir išlaikytų puikią konsistenciją. Atminkite, kad praktika duoda pastangų!

 

Tikimės, kad mūsų patarimai, kaip ištirpdyti kietąjį vašką, jums buvo naudingi. Pasistengę galite išmokti kaitinti kietąjį vašką, kad išgautumėte geriausią konsistenciją. Jei jus domina aukštos kokybės, žemos lydymosi temperatūros vaškas, kuris idealiai tinka jautriai odai, turime jums keletą puikių variantų!