Kaljano nuoma – puiki pramoga šventėms ar renginiams. Interviu su ekspertu:

Jei planuojate vakarėlį ar renginį, kaljano nuoma yra puikus būdas suteikti šiek tiek įspūdžių ir linksmybių. Kaljanai puikiai tinka tiek vidaus ( su gera vėdinimo sistema), tiek lauko renginiams, jie gali padėti sukurti atsipalaidavimo ir linksmybių atmosferą nevartojant alkoholio. Tad šiandien pakalbinsime Hookahgo.lt atstovą – Anton.

Kaip kilo idėja nuomoti kaljanus?

Ši idėja kilo, nes pamatėme, kad yra poreikis. Žmonės nuolat klausdavo, ar galėtų išsinuomoti kaljaną savo renginiams, todėl nusprendėme pasiūlyti šią paslaugą. Iš pradžių pakakdavo keletą kaljanų, tačiau dabar turime jų  platų  ir priedų asortimentą, tinkantį bet kokiam renginiui.

Kokiam populiariausiam renginiui jus samdo?

Populiariausias renginių tipas neabejotinai yra gimtadieniai. Tačiau mus taip pat samdo vestuvėms, įmonių renginiams, privatiems vakarėliams ir net viešuose renginiuose, pavyzdžiui, muzikos festivaliuose.

Taip pat pastebėjome išaugusį poreikį, kuomet mus pasamdo įmonės komandos formavimo renginiams. Įmonės supranta, kad kaljanas gali padėti sukurti neformalią, jaukią atmosferą, kurioje darbuotojai gali užmegzti tarpusavio ryšius, bei pažinti geriau vienas kitą.

Kokie yra kaljano nuomos privalumai?

Pats didžiausias kaljano nuomos privalumas yra tas, kad tai labai ekonomiškas būdas mėgautis kaljanu. Pradinės investicijos gali būti didesnės nei daugelis žmonių yra pasirengę išleisti kaljanui, todėl nuoma yra puiki galimybė.

Dar vienas privalumas yra tas, kad tai daug patogiau nei turėti nuosavą prietaisą.. Jums nereikia rūpintis priežiūra, saugojimu ar valymu – visu tuo už jus pasirūpinsime mes. Jums tereikia mėgautis dūmais!

Koks yra kaljano nuomos procesas?

Procesas gana paprastas. Galite užpildyti mūsų internetinę formą arba paskambinti mums, o mes pasirūpinsime visu kitu. Atsiimti ir atiduoti kaljaną galima viename iš trijų mūsų vietų esančių Vilniuje.

Kokie Jūsų tolimesni ateities planai?

Visada ieškome būdų, kaip pagerinti savo paslaugas ir plėsti verslą. Šiuo metu parengėme naują svetainę, kurioje užsisakyti paslaugas bus dar paprasčiau. O ateityje tikimės išplėsti savo veiklą į kitus Lietuvos miestus bei Pabaltijo šalis.

Šiuo metu deramės su keliais potencialiais partneriais Latvijoje ir Estijoje, todėl tikimės, kad netrukus galėsime stipriai praplėsti veiklą.