Kodėl plaukų priežiuros paslaugos brangsta?

Kodėl grožio paslaugos pabrango?

Kaip bebūtų gaila,  grožio paslaugų kainos kyla. Ženklus kainų kylimas prasidėti po antro karantino. Tikėtina, jog ir Jums apsilankius pas savo kirpėją ar plaukų stilistą išgirdote didesnę paslaugos kainą nei įprastai. Tiksliai pasakyti kodėl taip – pasakyti sunku. Tai susideda iš daugelio veiksnių apie kuriuos pakalbėsime kiek vėliau.

Ką sako statistikos duomenys

Delfi.lt duomenimis matome jog didžiausias kainų pokytis plaukų priežiūros paslaugų sektoriuje. Pavyzdžiui, plaukų balinimas pabrango 100 proc., Ombre / balayage dažymas – 41 proc. (apie 33 Eur), visų plaukų dažymas – 15 proc. (daugiau nei 9 Eur), o moteriškas kirpimas – 18 proc. (apie 4,5 Eur). Nors ir nėra paminėtos Plaukų priauginimo kainos pokytis, viešumoje kalbama, kad už paslaugas yra sumokama daugiau nei įprastai.

Kas įtakoja kainų kylima?

Išgirdus iš savo mylimo plaukų meistro jog paslaugų kaina šiek tiek pakilo, nereiktų išsigąsti ar pykti. Taip yra todėl, nes pakilus komunaliniams mokesčiams vis sunkiau yra išsilaikyti. Taip pat daugelyje didžiųjų Lietuvos miestų nuomos kainos yra pakilusios. Jos kyla ne tik butams ar namams, jos kyla ir grožio salonams, bei procedūrų kabinetams. Jei meistras teiks paslaugas už tas pačias kainas, reiškiasi teks už patogumus susimokėti iš savo santaupų, ko mes tikrai nelinkime savo laiko patikrintiems grožio specialistams.

Priemonių kainų kylimas

Reikia atsižvelgti ir į tai, jog grožio priemonių kainos taip pat yra ženkliai pakilusios. O liūdniausia yra tai, kad ekonomistai vis dar nemato šių kylimų pabaigos. Pasitaiko tokių atvėju jog priemonių tiesiog nėra. Šioje ypač kenčia plaukų priauginimo paslaugas teikiantys specialistai. Prasidėjus neramumams pasaulyje, tampa vis sunkiau gauti geros kokybės plaukų priauginimui kurie dažniausiai yra surenkami artimuosiuose rytuose, todėl nėra ko stebėtis, jog plaukų priauginimo kainos kyla ar reikia ilgai laukti nes nėra priemonių.

Kada kainos mažės?

Į tai atsakymo taip pat tikslaus nėra. Kiek tai tęsis niekas nežino. Ekonomistai taip pat prognozių jog kainų kilimas baigsis neturi. Tikimasi, jog pasibaigus neramumams pasaulyje, kainos turėtų šiek tiek kristi.

Apibendrinimas

Kaip bebūtų, šiuo nelengvu etapu turime išlikti ramūs ir susikaupę. Visada po audros išlenda saulė. Stenkimės suprasti vienas kitą, nepagailėkime vienu kitu euru daugiau sumokėti meistrui už profesionaliai atliekamas paslaugas. Pinigai yra svarbu, tačiau žmogiškumas yra neįkainojamas.