Kvepalus įmanoma išsirinkti internetu

 Kai kam gali atrodyti, kad kai kuriuos daiktus išsirinkti internetu nėra įmanoma, nes juos reikia paliesti, patikrinti tekstūrą ar kvapą. Vienas iš tokių pasirinkimų gali būti kvepalai. Juk dažniausiai juos renkantis bandome užuosti, nes tik tada galime suprasti, ar jie yra tinkami mums ar ne. Tačiau žinant tam tikrus dalykus, kuo puikiausiai net ir kvepalus galima išsirinkti paprastai internetu, tad apie tai norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje.

Aromatai

Tikriausiai vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, tai aromatai, kurie yra kvepalų sudėtyje, jie gali būti jaučiami labai skirtingai, todėl tam tikrus dalykus privalu žinoti:

  • Viršutinės kvepalų natos. Tai kvapai, kurie užpurškus kvepalus yra juntami patys pirmi, tad ir renkantis juos reikia atkreipti į tai dėmesį, kad tokie aromatai jums būtų priimtini.
  • Vidurinės natos. Šios natos yra užuodžiamos kiek vėliau, paprastai jos būna kiek stipresnės ir pakankamai ilgai išlaiko savo kvapą. Nors jos užsiuodžia ir vėliau, tačiau aromatai taip pat turi būti mėgstami, kad kvapas neerzintų.

Atsiliepimai

Tikriausiai ne kartą per televiziją, socialinėje medijoje esate matę reklamas ar įvairias rekomendacijas, kuriuos kvepalus šiuo metu renkasi moterys. Ten yra apibūdinami ir jų kvapai, kokios natos vyrauja ir panašiai, tad ir iš tokių atsiliepimų ar rekomendacijų galima sužinoti nemažai ir taip kuo puikiausiai išsirinkti sau patinkančius kvepalus. Tikriausiai vienas populiariausių kvapų šiomis dienomis yra baccarat kvepalai. Jų kvapas būtent tinka šiam laikotarpiui, todėl niekada neprašausite, jeigu bus pasirinktas toks kvapas. Puiku ir tai, kad jis yra pakankamai universalus, tad tokiu kvapu pasikvėpinti galite einant bet kur, o tai yra patogu, nes nereikia sukti galvos, kur kokį kvapą geriausia pasirinkti.

Kiti patarimai, pagal kuriuos gali būti pasirenkami kvepalai

Yra tikrai ne vienas patarimas, kaip pasirinkti tinkamus kvepalus, jų net neuosčius. Galite kur kas paprasčiau juos pasirinkti, jeigu žinosite, kokia kvepalų kvalifikacija jums patinka. O jos gali būti ne vienos, tai yra gėlių kvapai, citrusinių vaisių kvapas, rytietiški kvapai ir panašiai. Be to, verta kreipti dėmesį ir į tai, kokiam laikotarpiui perkate kvepalus, tai yra šiltajam sezonui ar šaltajam. Jeigu perkate šiltajam, tai kvapas turėtų būti lengvas, gaivus, jeigu atvirkščiai – tai rinkitės sunkesnius. Taip skirtingais sezonai kvepėsite vis kitaip.