Kaip atrodo Jūsų svajonių svetainė?

Kurti tokius namus, kurie arčiausiai Jūsų širdžiai, kurie jums mieli ir kuriuose yra gera būti – svarbiausia. Paprasčiausiai dizaineriai pateikia labai daug tendencijų, kurios tuo metu yra ant bangos. Tačiau mados kinta, o sekti su jomis  – dažnai ne tik sunku, tačiau ir brangu.

architektugildija.lt specialistai pirmiausia siūlo kuo daugiau dėmesio skirti savo poreikiams. Tik tokiu atveju, kai namai bus jaukūs Jums – juose bus gera gyventi. Ir nors specialistai pateikta daug rekomendacijų, tačiau svarbiausia yra kliento poreikiai.

Norisi daugiau erdvumo

Kad ir koks stilius dažniausiai yra komponuojamas svetainėje, tačiau daugeliui žmonių norisi, kad tai būtų pati erdviausia patalpa namuose. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad jos plotas turi būti labai didelis. Dažnai erdvumą kuria langai, taip pat ir veidrodžiai, galiausiai, reikia nuspręsti dėl baldų, kurių skaičius turi būti ribotas ir dėl akcentų, kurių kiekvienas turi būti pasirenkamas itin atsakingai bei detaliai. Kurti erdvumą – darbas ir geriausiai tai išmano savo sferos profesionalai.

Tinkamas baldų išdėstymas

Svarbu, kad toje patalpoje, kur dažniausiai buria visi šeimos nariai ir net svečiai – būtų tinkamai išdėstyti baldai, būtų galima užsiimti konkrečiomis veiklomis, kurios labiausiai domina  tuo metu. Taigi, reikia apgalvoti, ne tik kur bus dedama sofa, tačiau taip pat ir kur valgomojo stalas bei kiti baldai, kurie suteikia aplinkai daugiau funkcionalumo.

Smulkmenų apgalvojimas

Galiausiai, tariantis su specialistais, kurie kurs jūsų namų interjerą, taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, net [patalpos papuošimams. Juk dažniausiai visumą ir išbaigia detalės, kurios gali daugiau arba mažiau derėti, taip pat, gyventojams patikti labiau arba net erzinti.

Svetainė yra viena svarbiausių patalpų namuose, kadangi daugelis čia praleidžia bene daugiausia laiko. Norisi, kad ji būtų ne tik išbaigta, tačiau ir jauki, žinoma, funkcionali, kad kiekvienas joje esantis daiktas būtų tobulas. Ir su gera komanda – viskas yra įmanomas. Kad ir koks  svetainės interjeras Jums labiausiai patinka.