Metalinių gertuvių privalumai

Visi esame tai patyrę – esate išėję į lauką, ištroškę po ilgo žygio ar kelionės dienos ir norite atsigerti šalto gėrimo. Tačiau kokią gertuvę turėtumėte pasirinkti? Stiklas gali atrodyti akivaizdus pasirinkimas, tačiau jis gali būti sunkus ir lengvai sudužti. Plastikiniai indai yra lengvi ir nedūžtantys, tačiau juose dažnai būna kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali patekti į gėrimą. Tiems, kurie ieško tvaresnio varianto, gali tikti metalinė gėrimų tara. Sužinokime, kodėl šie indai yra geresnis pasirinkimas nei stikliniai ar plastikiniai.

Patvarumas

Metalinės gertuvės paprastai yra daug tvirtesnės už stiklines ir plastikines. Tai ypač svarbu, jei keliaujate arba užsiimate fizine veikla, pavyzdžiui, keliaujate pėsčiomis ar stovyklaujate. Naudojant metalines gėrimų talpyklas nereikia jaudintis, kad jos suduš ar suduš, jei eidami nukris nuo kuprinės. Be to, metalas nėra porėtas kaip plastikas; tai reiškia, kad jis nesugeria kvapų ir neišlaiko bet kokio anksčiau jame laikyto gėrimo skonio.

Draugiška aplinkai

Stiklo ir plastiko talpyklos gaminamos iš neatsinaujinančių išteklių, kurių gamybai reikia daug energijos, dėl to jos yra mažiau ekologiškos nei metalinės gertuvės, kurios dažniausiai gaminamos iš perdirbtų medžiagų ir kurių gamybai reikia gerokai mažiau energijos.

O ar žinojote, jog stiklas suyra per 900 metų, o metalas – maždaug per 100 metų. Plastikas, priklausomai nuo jo rūšies, gali suirti dar ilgiau (kai kurios rūšys niekada nesuyra). Taigi, jei jums svarbu mažinti poveikį aplinkai, metalinė gėrimų tara – neabejotinas pasirinkimas!

Privalumai sveikatai

Plastikiniuose induose dažnai yra kenksmingų cheminių medžiagų, pavyzdžiui, BPA ir ftalatų, kurie gali patekti į juose laikomą maistą ir gėrimus. Šios cheminės medžiagos siejamos su įvairiomis sveikatos problemomis, įskaitant vėžį ir reprodukcines problemas. Metaliniuose gėrimų buteliuose tokių cheminių medžiagų nėra, todėl geriant iš jų nekeliamas joks pavojus sveikatai. Jie nesugeria kvapų ir skonių, kaip plastikas, todėl suteikia geresnį skonį be jokios taršos.

Kur pirkti metalines gertuves?

Rekomenduojame butti.shop elektroninę parduotuvę dėl visų jūsų poreikių. Jie siūlo platų, įvairių dydžių ir stilių gertuvių asortimentą. Jų gaminiai gaunami iš tvarių gamintojų, todėl jie užtikrina, kad gamybos procese nenaudojamos kenksmingos cheminės medžiagos. Be to, jų gaminiai sukurti taip, kad tarnautų ilgai ir galėtų būti naudojami daug kartų.