Mitai ir faktai apie šilumos siurblius: ar jie verti savo kokybės?

Šiais laikais žmonės ieško ne tik tokios būsto apšildymo galimybės, kuri leistų gyventi jaukiai, tačiau ir tokios, kuri nereikalautų daug dėmesio ją prižiūrint. Tai yra faktas. Kieto kuro katilas? O gal šilumos siurbliai? Daugeliui patinka dujinis katilas… Ką rinktis?

Jeigu Jums svarbiausia gera kokybė, saugumas ir patogumas – Daikin šilumos siurbliai tikrai yra geriausias ir labiausiai dėmesio vertas pasirinkimas.

Tiesa, įranga dažnai apipinta mitais, kuri trukdo suprasti jos galimybes bei funkcionalumą. Pateiksime dažniausius bei bandysime juos paneigti.

MITAS – TAI BRANGI ĮRANGA

Daugeliui žmonių atrodo, kad visada tai, kas inovatyvu – būtinai turi būti ir labai brangu. Šiuo atveju tai nėra tiesa. Šilumos siurbliai nėra labai brangūs ir svarbiausia, kad juos pigiau galima įsigyti su subsidija, kuri prieinama daugeliui žmonių.

MITAS – TINKA MAŽIEMS NAMAMS

Dar gana dažnas mitas yra tai, kad šilumos siurbliai tinka tik tokiu atveju, kai būsto plotas nėra didelis. Tai irgi nėra tiesa. Svarbiausia rinktis tokią įrangą, kuri būtų užtektinai galinga pagal Jūsų būsto plotą. Didesniam dažniausiai siūlomi oras-vanduo siurbliai, o kai plotas iki 100 kvadratinių metrų – dažniausiai tinka ir oras-oras.

MITAS – JIE TRUMPAI TARNAUJA

Geriausiai apie jų kokybę gali kalbėti tie, kurie jau ne vienerius metus tokią įrangą turi savo namuose bei džiaugiasi, kad ji padeda sutaupyti daug laiko. Tarnauja ilgai, žinoma, tik tokiu atveju, kai perkama sertifikuota ir geros kokybės sistema.

MITAS – BRANGUS IŠLAIKYMAS

Šilumos siurbliai yra dažnai pasirenkami dėl to, kad jie padeda sutaupyti energijos, kuri yra skirta įrangos išlaikymui. Tai galimybė ne tik gyventi tvariau, tačiau ir pigiau. Natūralu, kad daugeliui žmonių tai tikrai labai patinka.

Jeigu norite įsigyti šilumos siurblius – tai galite padaryti Saulesbroliai.lt prekybos vietoje. Čia Jūsų laukia ne tik inovatyvi įranga, tačiau ir nemokamos konsultacijos, kurios, tikimės, padės Jums rasti tai, ko ieškote ir kas Jums tarnaus našiai bei funkcionaliai ilgus metus.