Kaip išsirinkti tinkamą sekso žaislą sau?

Apsilankę fizinėje arba internetinėje sekso prekių parduotuvėje, jūs galite rasti tiesiog milžinišką prekių asortimentą. Esant tokiam plačiam pasirinkimui, gali būti kiek sunku išsirinkti tinkamą žaislą, ypatingai jeigu dar niekada nesate jų naudoję.

Kur nusipirkti sekso žaislų?

Jeigu esate naujokas sekso žaislų pirkime, jums gali prireikti šiek tiek laiko, kol išsirinksite tinkamiausią sekso žaislą. Reikia nepamiršti, kad internetinės parduotuvės turi kiek daugiau pranašumų prieš fizines parduotuves. Apsipirkinėdami internetu, jūs galite lengvai rasti daugybę apžvalgų ir vartotojų atsiliepimų. Jeigu niekada nepirkote tokio tipo žaislų, tuomet fizinėje parduotuvėje išsirinkti tinkamą gali būti labai sunku. Perkant internetu, jums prie kiekvienos prekės bus pateikiamas išsamus aprašymas ir matysite visas siūlomas prietaiso funkcijas.

Į ką atsižvelgti perkant sekso žaislą?

Pirmiausia pagalvokite apie savo biudžetą, kurį galite skirti sekso prekėms. Yra aukštos kokybės sekso prekės, kurios turi kur kas daugiau funkcijų, tačiau tikrai galite rasti ir pigių prekių, kurios bus puikios. Tarkime kai kurie masturbatoriai gali kainuoti vos keliolika eurų, o kiti keliasdešimt. Tačiau ir masturbatorius už keliolika eurų suteiks jums puikų malonumą.

Nepamirškite žvilgterėti iš ko yra pagaminti sekso žaislai. Taip pat galite užduoti sau kelis klausimus, kurie palengvins jūsų pasirinkimą

  • Ar šis žaislas yra labiau pritaikytas poroms ar vienam asmeniui?
  • Ar šį žaislą ketinu naudoti tik savo lovoje ar ir duše? Jeigu ruošiatės naudoti ir duše, įsitikinkite, kad jis yra atsparus vandeniui.
  • Ar ketinate su sekso žaislu kur nors keliauti, kad jis neįsijungtų kelionės metu.
  • Ar norite sekso žaislo kuris būtų kraunamas USB laidu ar baterijomis?

Taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į dydžius, nes tarp moterims dažniau patinka maži vibratoriai, kuriuos gali įsidėti į savo rankinukus.

Galbūt jūs iš viso nenorite žaislo, kuris turi kokią nors vibraciją. Tokiu atveju rekomenduoja rinktis dildo arba analinius kamuoliukus, kurie suteiks malonumą be jokių vibracijų. Prieš perkant išsirinkite tinkamą dydį, kad žinotumėte, jog su tuo dydžiu jausitės tinkamai. Taip pat visuomet galite pasitarti su pardavėjais, kurie suteiks jums platesnės informacijos.