Modernios priemonės nuo plaukų slinkimo

Gražūs ir vešlūs plaukai visais laikais buvo laikomi pagrindine žmonijos puošmena. Apie įstabios išvaizdos plaukus poetai rašė gražiausius eilėraščius, o įsimylėjėliai visada teigė, jog tinkamai prižiūrėti plaukai tiesiog hipnotizuoja. 

Visiškai nesvarbu, ar plaukai trumpi, ar ilgi. Kad ir kokia šukuosena būtų nešiojama, visi siekia sveikų bei stiprių plaukų rezultato. Tai daro didelę įtaką bendriems veido bruožams, todėl plaukais reikia rūpintis labai dėmesingai. 

Kaip bebūtų gaila, senstant, susirgus tam tikromis ligomis ar kenčiant nuo hormonų disbalanso, plaukai gali pradėti slinkti. Yra daug efektingų būdų, kaip susigrąžinti savo plaukų tankumą, tačiau ne visi jie atneša tokius rezultatus, kokių tikitės. 

Kraštutiniais atvejais galima atlikti plaukų persodinimo operacijas ar skausmingas mezoterapines adatines procedūras. Tai priemonės nuo plaukų slinkimo, kurias spėsite išbandyti bet kada. Bet prieš griebiantis tokių drastiškų ir kartais visai nepigių būdų, vertėtų pasitelkti kai ką modernesnio ir labai efektingo. 

Šiuolaikinės priemonės nuo plaukų slinkimo jus tikrai nustebins:

  • Šampūnai, stabdantys plaukų slinkimą bei skatinantys jų augimą. Specialūs šampūnai padeda efektingai kovoti su plaukų slinkimu. Vieni jų – Crescina Transdermic prekinio ženklo. Dėl jų patentuotos technologijos, veiksmingai atkuriamas natūralus fiziologinis plaukų augimas tose odos vietose, kur yra praretėjimai. Šie šampūnai tiesiogiai veikia plaukų folikulus ir atkuria jų gyvybingumą. Dėl to jau vos po keturių mėnesių, galėsite džiaugtis naujai ataugusiais plaukais. Tai visiškai neinvazinis plaukų priežiūros būdas, tereikia pakeisti savo įprastą šampūną į orientuotą jūsų problemai.
  • Ampulės, stabdančios plaukų slinkimą ir skatinančios augimą. Papildoma priemonė, kurią vertėtų naudoti kartu su specialiais šampūnais, siekiant greitesnio bei efektingesnio rezultato. Ampules nuo plaukų slinkimo galima įsigyti rinkiniuose kartu su šampūnu. Jas naudoti reikia po galvos plovimo, ant sausų plaukų. Tepkite priemonę išilgai plaukų linijos ir ypatingą dėmesį skirkite toms vietoms, kur plaukai susilpnėję ar praretėję. Nepamirškite švelniai įmasažuoti, kad ampulės turinys geriau įsigertų. Lengvas masažas tuo pačiu suaktyvins galvos kraujotaką, paskatins greičiau augti plaukus ir suteiks tikrą atpalaiduojantį efektą.

Kalbant apie plaukus, vertėtų nepamiršti ir antakių bei blakstienų. Ne kiekvienas yra apdovanotas ilgomis bei riestomis blakstienomis ir tvarkingais, vešliais antakiais. Ypač dažnai moterys kompleksuoja dėl nevienodai augančių antakių, praretėjusių plaukelių ir bendro neestetiško vaizdo. Žinoma, visada galima atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą, bet prieš tai, vertėtų išbandyti tikrai efektyvias priemones, kurios skatina antakius augti. 

Na, o džiaugtis ilgomis blakstienomis tikrai nori kiekviena moteris. Šiais laikais jau nėra reikalo prisiauginti blakstienas dirbtinomis. Verčiau naudoti blakstienas augti skatinančius serumus ar gelius. Deja, dauguma jų rinkoje šiuo metu parduodami ne itin kokybiški, nes sudėtyje turi hormonų, kurie ilgainiui gali iššaukti bereikalingas sveikatos problemas. 

Siūlome rinktis profesionalias blakstienų ir antakių augimą skatinančias priemones be hormonų, pavyzdžiui, Crexy prekinio ženklo gelį. Ši priemonė universali bei tinka tepti tiek antakiams, tiek blakstienoms, be to, tiks ir priaugintoms blakstienoms.