Populiarios žiemos ir vasaros kelionių kryptys

Kelionės yra neįtikėtinas būdas pažinti naujas vietas, kultūras ir gyvenimo būdą. Naudodamiesi tinkamais patarimais, kitą kelionę galite paversti dar malonesne. Nesvarbu, ar tai būtų vasaros, ar žiemos kryptis, surinkome keletą puikių patarimų iš keliautojų, kurie nori pasidalyti savo patirtimi su jumis.

Kelionė į Madeirą

Madeira yra nuostabus salynas, esantis Atlanto vandenyne prie Portugalijos krantų. Salos garsėja subtropiniu klimatu ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Jei ieškote nepamirštamos žiemos išvykos, kuri nekainuotų „kosmiškai” didelių pinigų, Madeira turėtų būti jūsų sąrašo viršuje. Žiemos mėnesiais temperatūra paprastai svyruoja tarp 15-21 Celsijaus. Čia galite rinktis daugybę pramogų: pavyzdžiui, žygius pėsčiomis, plaukimą, plaukimą baidarėmis ir kt. Vietiniai gyventojai tikrai suteiks jums daugybę praktinių patarimų, kur verta pasižvalgyti ir kokių lankytinų vietų nepraleisti.

Kelionė į Laplandiją

Tiems, kurie ieško tikrai unikalių žiemos įspūdžių, Laplandija tikrai juos suteiks! Šis regionas, esantis šiaurės Suomijoje, netoli poliarinio rato, garsėja vaizdingais snieguotais miškais ir stulbinančiais Šiaurės pašvaistės reginiais. Be tradicinių lauko pramogų, tokių kaip slidinėjimas ir žygiai snieglentėmis, lankytojai taip pat gali dalyvauti tokiose unikaliose pramogose kaip pasivažinėjimas šunų kinkiniais ar pasivažinėjimas šiaurės elnių traukiamomis rogėmis. Jei planuojate tyrinėti šią vietovę, būtinai apsirenkite, nes šaltesniais mėnesiais temperatūra gali būti labai žema.

Slidinėjimo kelionės

Slidinėjimo kelionės tampa vis populiaresnės tarp keliautojų dėl fizinio aktyvumo ir nuostabaus kraštovaizdžio derinio. Slidinėjimo kelionėse tikrai kiekvienas ras ką pasirinkti: Alpių slėniuose įsikūrę kurortai, kuriuose yra daugybė kilometrų sutvarkytų trasų. Pradedantieji gali pasinaudoti patyrusių instruktorių siūlomomis pamokomis, o patyrę slidininkai gali įveikti sudėtingesnes trasas arba patikrinti bekelės slidinėjimo vietas, iš kurių atsiveria neįtikėtini vaizdai, bet kurioms reikia specialios įrangos ir leidimų, ir tik tada leistis į kelionę savarankiškai. Nesvarbu, kokio lygio slidininkas esate, nėra geresnio būdo, kaip šią žiemą leistis į slidinėjimo trasas.

Kelionės – pagal kiekvieno norus

Nesvarbu, kokio tipo keliautojas esate – ar tai būtų paplūdimio mėgėjas, ar lauko entuziastas – visame pasaulyje yra daugybė vietų, kurios puikiai tinka tiek vasaros, tiek žiemos atostogoms! Atsižvelgdami į mūsų patarimus, kuriuos pateikė patyrę keliautojai, dabar galite priimti pagrįstus sprendimus, kur turėtų vykti kita jūsų kelionė – ar tai būtų kelionė į Madeirą saulės vonioms, ar slidinėjimo kelionė Alpių šlaitais Laplandijoje! Taigi, ko dar laukiate? Pradėkite tyrinėti pasaulį jau šiandien!