Stabilizuoti augalai: kokia iš jų nauda?

Madebygrow.lt kuria nuostabias kompozicijas iš stabilizuotų augalų. Jos puošia ne tik namus, bet ir įvairias darbo erdves įmonių patalpose. Nors stabilizuoti augalai dažnai pasirenkami dėl savo unikalios išvaizdos, puikaus būdo užpildyti tuštumą ir paprastos priežiūros, stabilizuoti augalai neša ir daugiau naudos. Tad kokia ji yra?

Biofilinis dizainas įvairiu išpildymu

Buvimas gamtoje ir jos pajautimas yra vienas iš žmogaus įgimtų potraukių. Dėl to stabilizuoti augalai yra toks dailus ir geras pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti gamtos pripildytą dizainą, kuris yra ekonomiškas ir gerina fizinę bei emocinę savijautą. Biofilinis dizainas yra skirtas koncentruotis į erdves, kuriose būna žmogus, kad jos taptų malonesnės, geresnės bei pritaikytos kelti tik teigiamas emocijas.

Stabilizuoti augalai turi savo naudą kiekvienoje erdvėje: darbo erdvėse kelia produktyvumą, kūrybiškumą, mokymosi erdvėse didina susikaupimo lygį, ligoninėse ir klinikose mažina nerimą ir gerina pasveikimo lygį ir dar daugiau gerų savybių. Stabilizuoti augalai savo unikalumu gali ne tik sukurti išskirtinę malonią atmosferą, bet ir sukurti unikalų dizainą.

Stabilizuoti augalai gali būti komponuojami labai įvairiai: žalia siena, paveikslas, kompozicija vazone ar kitokie įvairūs dizainai. Ką pasirinksite priklauso nuo jūsų erdvės bei poreikių. O tvarus ir ilgalaikis dizainas šiuo grožiu leis mėgautis tikrai ilgai.

Kaip išsirinkti augalus stabilizuotų augalų kompozicijai?

Stabilizuoti augalai gali būti labai įvairūs. Tačiau daugumos kompozicijų pagrindas yra stabilizuotos samanos. Jos padeda užpildyti visus tarpus ir yra puikus pagrindas pevikslams ir kompozicijoms, kur noris daugiau žalumos. Stabilizuoti augalai gali būti ne tik augalų dalys, bet ir visas augalas. Pavyzdžiui, stabilizuoti eukaliptų medeliai. Jie didesni, todėl puikiai tinka didelėms erdvėms.

Kitas pasirinkimas – stabilizuotos smilgos vazonuose. Tokie stabilizuoti augalai gali būti statomi ant grindų arba kabinami ant sienų vazonuose. Jeigu norite sieną papuošti stabilizuotų augalų kompozicija, galite apsvarstyti ir daugiau augalų variantų.

Tie kurie nori daugiau spalvų, ne tik žalumos, gali rinktis ir spalvotus stabilizuotus augalus. Jie gali būti padaryti įvairių spalvų ir atspalvių, pritaikyti jūsų erdvėms. Tačiau norintiems tikrų gamtos pojučių rekomenduojama rinktis natūralią žalumą. Sukurti kompoziciją patiems gali būti tikrai sudėtinga, kai yra tokia plati kūrybinė laisvė. Dėl to profesionalūs specialistai gali jums padėti! Jums tereikės papasakoti savo poreikius ir apordyti erdvę, kurioje bus stabilizuoti augalai statomi. Tai įsivertinus, kompozicijos atitiks visus jūsų lūkesčius ir poreikius bei atgaivins erdves.