Suknelės moterims kiekvienai progai

Suknelė yra vienas iš puošniausių drabužių moterims, tad jas reikėtų vilkėti kuo dažniau ir taip pabrėžti savo moteriškumą. Jos realiai gali būti dėvimos visose šventėse, einant į darbą, leidžiant laisvalaikį ir t.t. Ir nesvarbu, koks metų laikas vyrauja už lango. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime, kaip išsirinkti suknelę kiekvienai progai. Tikimės, kad šie patarimai jums bus labai naudingi.

Dalykinės suknelės

Dažniausiai su tokio tipo suknelėmis einame į darbo vakarėlius. Tad joms labai didelių nustatytų kriterijų ir taisyklių nėra. Čia galima pasitelkti nemažai improvizacijos ir rinktis pagal savo skonį. Tik svarbu nepamiršti, kad tokia suknelė neturėtų būti per daug trumpa arba su pernelyg gilia iškirpte. O daugiau galite rinktis tai, kas jums patinka ir atrodo gražu.

Vestuvinės suknelės

Šią dieną nuotakos nori atrodyti pačios gražiausios. Tad ir taisyklių, kurių būtina laikytis tikrai nėra. Aišku, dažniausiai tokia šventė yra įsivaizduojama su baltos spalvos suknele, bet šiais laikais norint nustebinti jaunikį ir susirinkusius svečius, galima rinktis ir kitokios spalvos. Vestuvinės suknelės gali būti tiek ilgos, tiek trumpos, su ilgu šleifu ar prigludusios ir pabrėžiančios kūno linijas. Tad kiekviena nuotaka gali rinktis pagal savo skonį, stilių, nes tai yra jos šventė.

Vakarinės suknelės

Tikriausiai šio tipo sukneles yra išsirinkti sunkiausia. Nes norisi, kad jos būtų ne vienam vakarui. Šios rūšies suknelės moterims dažniausiai būna ilgos, tad praktiškai tinka visoms moterims, turinčioms skirtingas figūras, nes ir ilgų suknelių būna pačių įvairiausių. Bet šventėje gali vyrauti ne vien tik ilgos suknelės, taip pat galima rinktis ir iš trumpų. Bet jei renkamasi tokio tipo, svarbu žinoti, kad jos turėtų būti ne eilinės, o kažkuo išsiskirti. Tai puikiai gali padaryti įvairūs akcentai, tokie kaip gipiūras, kutai ar neriniai.

Suknelės išleistuvėms

Išleistuvėse vertėtų rinktis šviesesnių spalvų sukneles, nes šviesi spalva tarsi simbolizuoja jaunystę, o išleistuvės yra tarsi žingsnis į naują gyvenimo etapą. Tokio tipo suknelės neturėtų būti pabrėžiančios seksualumą arba turėti pernelyg gilias iškirptes. Geriausia rinktis lengvai krentančias ir uždaresnio modelio sukneles.

Suknelės pamergėms

Jeigu dalyvaujate vestuvėse ir esate ne eilinis svečias, o pamergė, vertėtų žinoti tam tikras taisykles, kurių privalu laikytis. Pamergių suknelės neturėtų būti labai iššaukiančios, bet kartu turėtų būti ryškios bei šventiškos. Kaip jau įprasta, visoms pamergėms vertėtų rinktis bent jau panašios spalvos, modelio, ilgio sukneles, o geriausias variantas būtų tas, kad visos suknelės būtų vienodos.