Supermaistas – galinga ginklų sistema prieš ligas

Sveikata yra svarbiausia vertybė, kurią turime. Kad galėtume gyventi visavertį ir laimingą gyvenimą, turime rūpintis savo organizmui ir pasirūpinti imunitetu. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip vadinamas supermaistas gali padėti mums atsispirti įvairioms ligų ir virusų atakoms. Kaip žinoma, įvairovė yra gerai, todėl mūsų mityboje turėtų būti įvairiausi produktai, tačiau yra keli supermaisto produktai, kurių vartojant galimybė atsispirti ligoms didėja.

Nepamainomi, natūralus vitaminų šaltiniai

Pirmasis produktas, kurį norime išryškinti, yra imbieras. Tai augalas, turintis antioksidantų ir antimikrobinių savybių. Įvairios studijos patvirtina, kad imbieras turi ne tik gydomas, bet ir prevencines savybes. Jis padeda mūsų kūnui kovoti su peršalimo, gripo, bronchito ir kitų ligų simptomais. Taip pat imbiero naudojimas susijęs su padidėjusia apetito, geriau virškinimo veikla ir kraujospūdžio reguliavimu. Rekomenduojama vartoti šį produktą mėgstantiems pridėti prieskonių maisto produktams ar mėgstantiems gerti arbatą.

Kita supermaisto produktų grupė yra fermentuoti maisto produktai, tokiu kaip rauginti kopūstai, kimčis ar kefyras. Fermentuoto maisto produktų naudojimas yra susijęs su geresniu mūsų žarnyno trakto funkcionavimu, geru imunitetu ir kraujyje esančių bakterijų pusiausvyros reguliavimu. Taigi, rekomenduojama šiuos produktus vartoti reguliariai, nes juose esantis probiotikai gali padidinti mūsų kūno atsparumą ligoms.

Kitas „supermaisto” produktas – česnakai. Vartojant česnakus, galite būti tikri, kad jūsų organizmas gauti reikalingų antioksidantų, reikalingų naikinant virusus ir bakterijas. Be to, šių produktų naudojimas padeda išvalyti mūsų arterijas, pagerinti kraujo apytaką ir reguliuoti kraujospūdį. Tad nepamirškite į savo kasdieninę mitybą įtraukti ir česnakus.

Dar vienas, tačiau itin svarbus „supermaisto” produktas yra žalioji arbata. Žalioji arbata yra natūralus antioksidantas, turintis galingų anti uždegiminių savybių. Ši arbata turi daug teobromino, kuris padeda išlaikyti mūsų kojų raumenų sveikatą ir pagerina kraujotaką. Be to, ji padeda mums jaustis labai gerai, padeda kontroliuoti svorį ir yra naudinga mūsų širdies sveikatai. Taigi, norėdami pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojame gerti žaliąją arbatą reguliariai.

Gydytojai ir mitybos specialistai taip pat rekomenduoja vartoti mėlynes. Jos yra mažos vaisių kilmės, tačiau labai naudingos mūsų organizmui. Vartojant mėlynės sumažėja kraujospūdis, padidėja kraujagyslių elastingumas ir sumažinama arterinio kraujospūdžio rizika. Mėlynės taip pat turėjo proantocianidinų, kurie padeda organizmui kovoti su virusais ir kitomis infekcijomis.

Rinkitės tik natūraliai užaugintus, aukštos kokybės produktus

Minėti produktai yra ne tik natūralūs, bet ir kokybiški. Visada turėtume rinktis produktus, užaugintus nenaudojant pesticidų ir kitų cheminių trąšų. Priešingu atveju rizikuojame, kad į mūsų organizmą pateks toksinų, kurie gali turėti rimtų pasekmių mūsų sveikatai.

Jei šiuos produktus perkate iš parduotuvės, įsitikinkite jog gaunate aukščiausio lygio produktus atidžiai skaitykite etiketes ir, jei įmanoma, rinkitės ekologiškus produktus. Taip žinosite, kad produkto sudėtyje yra tik natūralių ingredientų, jame nėra jokių sintetinių medžiagų ir jis nepakenks jūsų sveikatai. Sveiki produktai kainuoja brangiau, tačiau jie yra verti savo kainos.