Sveikų augalų paslaptis – vandens minkštinimo filtrai

Mūsų namai ar biurai jaukesni, kai juose yra žalumos. Net ir žiemą, kai turime mažiau saulės, medžiai pliki ir dangus pilkas, augalai suteikia energijos, jaukumo, šviesos. Naminiai, vidaus augalai kartais reikalauja nemažai priežiūros, tačiau ne visada net ir krupščiais jais rūpinantis, jie išlieka tokie pat sveiki, o kartais ir numiršta. Priežastys gali būti įvairios: netinkama vieta augalui augti ir vystytis, įvairios ligos ir kiti puolantys organizmai ir, be abejonės, vanduo, kuriuo laistome juos. Taigi, kokią įtaką turi vanduo mūsų augalų sveikatai? 

Tyras vanduo, iš kur jo gauti? 

Grynas vanduo gamtoje neegzistuoja. Jei anskčiau buvo teigiama, kad tik krituliuose (lietuje arba sniege) vanduo yra tyriausias, tačiau dabar, esant dideliam mūsų planetos užterštumui, net ir kritulių vanduo gali būti ypatingai kenksmingas mūsų naminiams augalams. 

Tyra vandenį galima išgauti jį virinant ir naudojant įvairias chemines medžiagas, tačiau ar galime pakankamą kiekį vandens paruošti visiems mūsų poreikiams? Paprasčiausias ir pats efektyviausias būdas turėti minkštą ir naudingą vandenį – tai vandens minkštinimo filtrai. Šis būdas – itin populiarus namuose, biuruose, viešose vietose, kur vandens sunaudojama daugiausiai. 

Kaip minkštas vanduo gali padėti augalams? 

Visų pirma reikėtų atsakyti į klausimą, kodėl vanduo tampa kietas? Vandenį kietina ištirpusios kalcio ir magnio druskos, kurios atsiranda iš gruntiniame vandenyje susikaupusių mineralų. Kadangi įtakoti mūsų gruntinių vandenų kokybės ir pašalinių veiksnių negalime, belieka tik atlikti vandens tyrimą, įvertinti savo vandens kokybės lygį ir įsigyti vandens minkštinimo filtrus. 

Minkštas vanduo – tai tikra atgaiva ir pagalba jūsų naminiams augalams, jie iš karto tampa žalesni, greičiau auga, veši, žydi be papildomų chemikalų ar specialių priemonių. Vandens minkštinimo filtrai yra geriausias ir populiariausias sprendimas pašalinti kalkių, kurios ir kenkia jūsų augalams, perteklių vandenyje. Minkštas vanduo saugo augalų šaknis, todėl jos tampa sveikos, jų nepuola įvairūs kenkėjai. 

Atraskite: Kokybiški vandens filtrai namui – Aquafilter.lt

Kur nusipirkti vandens minkštinimo filtrus? 

Kuome renkatės bet kokią techniką, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kiek informacijos jums suteikia jus konsultuojantys specialistai. Pirmiausia reikėtų įsigilinti į jūsų vandens kietumą atlikus vandens tyrimą, kuris yra nebrangus ir visiems prieinamas visoje Lietuvoje. Geras specialistas nesiūlys jums brangiausio ar populiariausio, labiausiai išreklamuoto sprendimo, anaiptol – pasiūlys tik tokį, koks tinkamas pagal laboratorinio tyrimo rezultatus. Tai – bene svarbiausias indikatorius renkantis tiekėją. Kitas svarbus faktorius – pilnas paslaugų spektras ir patirtis dirbant su vandentvarka. Patyrę specialistai ne tik atsakys į jūsų klausimus, bet ir pasirūpins, kad vandens kokybės problemos taptų nebe jūsų problemomis. 

Atraskite: Kokybiški vandens filtrai namui – Aquafilter.lt