Tinkama rekuperacija yra labai svarbi namuose

Kartais net negalime susimąstyti, kad galime gyventi tokiuose namuose, kur oras nėra tinkamas. Juk tikriausiai įprasta, kad galima grįžti į gaivius namus, kur oras nėra slogus. O dėl viso to galima dėkoti rekuperacijai, nes būtent jos dėka galime turėti tinkamą orą. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie pačią rekuperaciją, kodėl ji tokia svarbi kiekvienuose namuose.

Mažesnė drėgmė ir pelėsio tikimybė

Nei vienuose namuose nėra gerai būti, kai jaučiama didelė drėgmė. O kas baisiausia, tai per didelė drėgmė nėra gerai mūsų organizmui ir ji nėra gerai namams, nes taip gali susidaryti didelis pelėsis, kuris nei sveikatos, nei gražaus vaizdo neduoda. Be to, pelėsį pašalinti yra pakankamai sunku, todėl geriausias sprendimas yra tada, jeigu jo iš viso namuose neatsiras. O būtent tinkama rekuperacija ir gali leisti viso to išvengti.

Geresnė savijauta namuose

Tikriausiai dažnas, kuris grįžęs namo dar labiau apsunksta, galva tampa sunkesnė, rodos, nieko nesinori daryti. Kai kas gali galvoti, kad tai gali būti susiję su įvairiomis sveikatos problemomis, tačiau dažnai nutinka tai, kad būtent oras namuose nėra tinkamas, jis nėra tinkamai vėdinamas, todėl susidaro slogus oras, kuris būtent ir sukelia tokius simptomus. Rekuperacija vėl gali būti puiki išeitis, kad viso to būtų galima išvengti.

Geresnis oras namuose

Jeigu namuose nebūtų tinkamos rekuperacijos, tai grįžus namo jaustumėte ne itin malonius kvapus, labai didelė tikimybė, kad oras gali atrodyti sunkus, įėjus į namus gali atrodyti, kad kvėpuoti yra sunku. Tačiau tinkama rekuperacinė sistema gali leisti viso to išvengti ir nuolat palaikyti tinkamą orą, jis visada bus gaivus, lengvas, tad ir namuose bus malonu būti.

Gal užtenka tik praverti langus?

Tikrai galima susidurti su tokiais žmonėmis, kurie sakys, kad namuose rekuperacijos tikrai nereikia, nes kuo puikiausiai galima prasiverti langus, gaivus oras pateks į namus, juos pravėdins ir tuo viskas pasibaigs. Tačiau galima paprieštarauti, kad žiemos metu dažnai langų prasiverti tikrai nėra galimybės, nes tada visa šiluma išeis, o jeigu norite tikrai palaikyti tinkamą orą, atidaryti langus reikės labai dažnai. Vasaros sezonu irgi langus atidaryti nėra pati geriausia mintis, jeigu gyvenate mieste arba prie judrios gatvės, nes taip į namų vidų bus prinešta kenksmingų medžiagų.