Truputis informacijos apie sekso lėles

Lietuvoje tai vis dar didelis tabu

Mes esame gan uždaro būdo žmonės ir vengiama kalbėti tam tikromis „pikantiškomis” temomis, tačiau taip elgtis visai nereikia. Svarbiausia, reikia suprasti, jog pasaulis kartu informacinėmis technologijomis sparčiai kinta, keičiasi požiūris ir tam tikra vartotojų elgsena bei tam tikrus dalykus. O apie kai kuriuos nė nebūtumėte pagalvoję. Kaip pavyzdį galime paimti sekso lėlė. Tai yra vienas iš suaugusiųjų žaislų miegamajame. Kuris imituoja žmogaus kūną, tačiau savaime suprantama nėra tikras, tik realistiškai atrodantis. Tačiau dažnam mūsų tai kelia pašaipą, arba įtarimą jog žmogus yra keistuolis ar „nenormalus”. Užsienyje to  gėdytis kuris laikas nėra prasmės, o pavyzdžiui Azijoje tai yra visuomenei priimtina norma.

Kaip šios lėlės atsirado?

Įdomus faktas, jog sekso lėlės buvo pradėtos naudoti jūreivių. Iš pradžių jos būdavo gaminamos iš įvairių tekstilės priemonių, rastų pačiame denyje, tačiau palaipsniui kilo susidomėjimas jomis. Laikui bėgant buvo ieškomi vis geresni sprendimai kaip pagerinti šį daiktą, tad po kurio laiko jas pradėjo gaminti profesionaliai iš odos ar gumos. Aplamai jūreivių ir tarptautinių prekeivių dėka pasaulyje yra daug puikių atradimų.

Smarkiai augant lėlių populiarumui, plėtėsi ir naudotojų ratas. Lėlės buvo tiekiamos vis plačiau, savaime suprantama jas naudoti pradėjo ne tik jūreiviai. Įdomus faktas tai, jog sekso lėles renkasi praktiškai tik vyrai. Tai galime pamatyti pagal sekso lėlių asortimentą internete.

Nereikėtų gėdytis

Jos gali būti stipri pagalba vienišiems žmonėms, kuriems nesiseka, arba nedrįsta prieiti prie moters. Dažniausiai taip būna dėl nepilnavertiškumo komplekso arba esant nepakankamam pasitikėjimui savimi. Tad tai gali būti pirma pagalba pirmam kartui.

Klaidinga manyti, jog jas naudoja tik vienišiai. Šiuos žaislus yra taip pat pamėgę vyrai, kurie turi žmonas, tačiau nori kokių nors paįvairinimų. O kartais naudojamos net ir poroje.

Pagal kiekvieno biudžetą ir norus

Šių lėlių galite rasti įvairiausių. Tiek pripučiamų, tiek plastmasinių. Pačios brangiausios lėlės iš pirmo žvilgsnio yra sunku atskirti nuo žmonių. Tačiau taip pat yra ir pigesnių alternatyvų. Viskas priklauso nuo turimo biudžeto kiekio ir naudojimo poreikio.