Trys pagrindiniai audiniai, kuriuos galite įsigyti internetu ir neapsigauti dėl kokybės.

Visi nori rengtis gražiai, atrodyti tvarkingai, bet dažnas nesusimąsto, kad audinius, kokybiškus ir niekada nenuviliančius galima įsigyti ir elektroninėje erdvėje. Audiniai internetu yra geras sprendimas, tik tam yra pasirenkamos geros medžiagos. Yra trys pagrindiniai audiniai, kurie neleis Jums sušalti net ir žvarbiausią žiemos dieną. Informacija parengta pagal https://audiniai.com rekomendacijas.

  1. Kašmyras

Kašmyras, tai natūralus pluoštas sudarytas iš ožkos švelnaus kailio plaukelių. Tai yra geriausias sprendimas norint pasirinkti audinį panašų į šilką, bet labiausiai tinkantį dėvėti ir žiemą. Kadangi jis gali būti nuo trijų iki aštuonių kartų šiltesnis už pačią vilną. Audinys yra itin pralaidus orui ir labai lengvas, lengvesnis už daugelį kitų audinių.  Iš kašmyro pasiūti megztiniai yra itin malonūs kūnui, termoreguliaciniai, pralaidūs orui, bei šilti. Tačiau galima dėvėti bet kuriuo sezono metu. Ar tai būtų vėsus vasaros vakaras ar šalta žiemos diena.

Renkantis kašmyrą reikia suprasti, nuo ko priklauso ir šio audinio kaina. Jis yra matuojamas pagal skersmenį ir pluošto ilgį. Storesni ir trumpesni pluoštai yra tikrai pigesni, o smulkesni ir ilgesni kašmyrai yra brangesni.

  1. Šilkas

Jeigu manote, kad šilkas yra plonas audinys, kurį dėvint bus šalta, jūs labai klystate. Šilkas yra vienas iš brangiausių audinių, tačiau su juo taip pat nebus šalta, tai dar vienas audinys, kuris yra pagamintas iš natūralių medžiagų, tokių kaip šilkaverpės išskyriami baltymai, kitaip dar vadinami kokonai. Šilkas yra hipoalergiška, natūrali ir lengva medžiaga, leidžianti kūnui kvėpuoti. Dėvint šilką jausitės maloniai, lyg būtumėte nuogas žmogus. Šilko rūšių iš tikrųjų yra labai daug, bet žinant pagrindinius aspektus, tai šie  įsigyti audiniai  internetu neapvils.

Šilko rūšių gausybė yra labai didelė, ją būtų galima išskirstyti pagal kilmę, pynimą ir svorį. Nusipirkę audinius ar drabužius, kurie yra su organza arba šifonu, tai žinokite, kad jie nėra visiškai natūralūs šilkai. Tai yra susintetintas, ekonomiškesnis variantas, kad būtų labiau prieinamas ir viduriniosios klasės žmonėms, todėl ir dažnas dizaineris naudoja susintetintą šilką.

3.Merino vilna

Tai natūralus pluoštas išgaunamas iš merino avių. Kur kas minkštesnis ir smulkesnis už visiems įprastą paprastąją vilną. Šio audinio drabužius galite nešioti visiškai be jokios baimės, kad bus diskomfortas jog niežės odą.

Dar vienas unikalus ir stebinantis dalykas yra tas, jog vilnos pagalba reguliuojama kūno temperatūra, išskyrus prakaitą pašalina drėgmę ir nesmirdi. Tad, jeigu esate iš tų žmonių, kurie dažnai prakaituoja, nebijokite nešioti merino vilnos ir nejausti diskomforto.

Taigi, audiniai internetu nebūtinai gali apgauti, nebūtinai jais nusivilsite, tačiau privalote žinoti šias paprastas gudrybes apie jas.