Automobilių supirkimas: kada verta parduoti automobilį supirkėjui?

Automobilių supirkimas: kada verta parduoti automobilį supirkėjui?

Norite parduoti automobilį, tačiau jus gąsdina šis procesas? Tuomet neieškokite pirkėjo, o parduokite automobilį supirkėjui. Toks pasirinkimas naudingas tiems, kurie bando parduoti automobilį, neturintį didelės paklausos. Na, ir tiems, kurie nori parduoti greitai ir neapsiimti pardavimu. Supirkėjas ne tik pasiūlys konkurencingą kainą, bet ir užpildys reikalingus dokumentus, todėl jums reikės tik pasirašyti ir stebėti, kada pinigai bus pervesti į nurodytą sąskaitą.

Ir jei anksčiau automobilių supirkimas buvo prastas pasirinkimas dėl pasiūlomų ženkliai mažesnių kainų, tai šiandien situacija smarkiai pasikeitusi. Didelė konkurencija ir supirkėjų pasiūlymus vienijantys projektai leidžia automobilių pardavėjui „išsimušti“ didesnę kainą. Todėl automobilių supirkimas nebeturi būti tik kraštutinis pasirinkimas: tai gali būti logiškas sandoris už protingą kainą.

Kur rasti patikimą supirkėją?

Supirkėją rasti galima tiek internete, tiek ieškant skelbimų laikraščiuose. Patariama ieškoti internete – ten galima rasti patikimesnius supirkėjus, kurie orientuoti ne tik į didesnį uždarbį, bet ir naudą klientui. Internete rastas supirkėjas galės ne tik jums pasiūlyti didesnę sumą, bet ir padės jums suprasti, kaip vyksta automobilio supirkimas bei atsakys į klausimus, kurie jums rūpi.

O taip pat galite pasinaudoti ir supirkėjus vienijančiomis platformomis (visisupirkejai.lt ir kitomis), kurios leidžia viena paraiška pasiekti daugelį Lietuvos supirkėjų. Tai garantuoja didesnį patikimumą ir didesnę automobilio pardavimo kainą.

Kaip vyksta procesas?

Automobilių supirkimo procesas vyksta labai nesudėtingai. Rasite supirkėją, susisieksite su juo ir paskirsite susitikimą. Susitikus, jis nuspręs, ar jam verta nupirkti jūsų automobilį ir kiek gali pasiūlyti už jį. Supirkėjai dažniausiai veikia visoje Lietuvoje, todėl gali atvykti į bet kurį Lietuvos kampelį.

Nebijokite derėtis. Neretai automobilių supirkėjai supranta, kad automobilio savininkas derėsis, todėl siūlo kiek mažesnę kainą, kad galėtų ją padidinti. Jeigu sąlygos tiks, tuomet supirkėjas paruoš reikalingus dokumentus, na, o jums reikės tik pasirašyti ir gauti pinigus už automobilį.

Nieku kitu jums rūpintis nereikės, nes visais būtinais dokumentais ir jų užpildymu pasirūpins pats supirkėjas.

Kokius automobilius superka supirkėjai?

Automobilių supirkimas aktualus tiems, kurie nori greitai parduoti senus ir nebenaudojamus automobilius. Nors parduoti tokį automobilį įprastam pirkėjui be galo sudėtinga, juk kam jam senas ir nebenaudojamas automobilis, supirkėjai mielai ne tik paima tokius automobilius, bet ir už juos sumoka. Taigi, jeigu turite seną automobilį, kuris vos veikia arba nebeveikia, galite jį parduoti supirkėjams.

Kitas variantas – parduoti automobilį po avarijos, jeigu jame daug defektų. Toks variantas aktualus tiems, kurie nenori gaišti ir ilgai pardavinėti automobilio. Automobilių supirkėjai superka ne tik neveikiančius ar su defektais automobilius, bet ir bet kokius kitus. Net ir naujus automobilius supirks, jeigu nenorite jų parduoti savarankiškai.

Bet neapsigaukite, automobilių supirkimas nėra paslauga tik seniems ir defektų pilniems automobiliams. Supirkėjams pasiūlyti galite ir tokius automobilius, kuriuos pardavinėtumėte ir per auto skelbimų portalus. Supirkėjo pasiūlyta kaina natūraliai bus kiek žemesnė nei rinkos, bet laikai, kai kainų skirtumai buvo milžiniški – jau praeityje.