Iš kur kilo taro kortos?

Paprastai visos kortos yra asocijuojamos su astrologija, pagonybe, budizmo elementais, nes kortose dažnai matomi astrologiniai kūnai, gyvūnai ir kitokios gamtos būtybės. Todėl senovėje kurtos taro kortos ir buvo paremtos būtent tuometiniu tikėjimu ir supratimu apie pasaulį.

Kokios yra pagrindinės taro kortos?

Pagrinde taro kortos yra suskirstytos pagal keturis jose dominuojančius ženklus. Vienas iš jų yra lazdos, kitas taurės, tuomet kartai ir monetos, na taip pat yra ir diskai bei penkiaakės kortos. Kiekviename ženkle yra po karalių, karalienę, riterį ir krepšį. Na ir šitos kortos siunčia pagrindines žinutes skaitantiems kortas, nes kiekvienas ženklas lemia tam tikrą ženklą, situaciją ar būsimą nutikimą.

Ar sunkiai skaitosi Lenormand kortos?

Skaitant kortas paprastai pravartu žinoti jose nešamą žinią ir kortos reikšmę, šiuo atveju lenormand kortos skaitosi daug paprasčiau ir greičiau. Tuomet reikėtų žinoti keletą kortų dėstymų tam tikromis schemomis ir galiausiai viskas lengvai pavyktų. Didelės paslapties kortose nėra, bet pažįstant kortas, dėstymus – viskas turėtų būtų puikiai ir lengvai.

Taro kortos ir jų naudojimas

Taro kortos paprastai mėgsta turėti tik vieną šeimininką. Jeigu jos priklauso vienam žmogui, turėtų ir būti jo rankose išvengiant kito žmogaus prisilietimo, na nebent kai reikia nukelti kaladę ir panašiai. Na ir žinoma reiktų žinoti ko negalima klausti kortų. Pagrindiniai klausimai, kurių nereikėtų klausti tai yra mirties data ar aplinkybės, klausimai, į kuriuos nenorite gauti atsakymų, medicininio tipo klausimai ir panašiai. Todėl nes sužinojus galimai neigiamą prognozę galite pasiduoti išpranašautai ateičiai ir jai paklusti net jei ir ji būtų neigiama ar negera.

Dažnai žmonėms kyla klausimas ar kiekvienas iš mūsų gali būti tarologas. Taigi atsakymas paprastas – būti tarologu, būrėju gali būti bet kas. Nepriklausomai nuo amžiaus, gyvenimo būdo, išsilavinimo ir panašiai. Juk išmokstant būrimo meno galite kiekvienas individualiai ir pagal save interpretuoti būrimą bei kortų reikšmę. Perskaičius knygą ar baigus mokymus įgausite pagrindus, na o toliau jau jūsų gebėjimai tobulės pasitelkiant praktikavimąsi.