Batai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį

Batai yra viena svarbiausių aprangos detalių, nes be jų praktiškai išeiti niekur negalėtume. Todėl kiekvienam ateinančiam sezonui turime būti pasiruošę, kad tam tikri orai neužkluptų netikėtai, o mes neturėtume kuo apsiauti. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau apie įvairius batus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Sportiniai bateliai

Tikriausiai nei vienas iš mūsų negalėtume apsieiti be sportinių batelių. Ypač jų reikia šiltuoju metų laikotarpiu, nes tada daugiau keliaujame, visur einame, tad patogumas turi būti pirmoje vietoje. Sportiniai bateliai gali tikti prie įvairaus stiliaus, tai yra prie kelnių, džinsų, šortų suknelių, todėl juos priderinti nėra sunku. Tad jeigu norite turėti patogią avalynę, sportiniai bateliai privalo būti kiekvienoje batų dėžėje.

Basutės

Tai dar viena batų rūšis, kuri turėtų būti tiek pas moteris, tiek pas vyrus. Kai kas gali sakyti, kad basutes avėti galima labai neilgą laikotarpį, todėl jų turėti nereikia. Tačiau vasara, kuomet yra labai karšta, toks apavas gali būti kaip tik, nes taip koja neprakaituoja ir patys jaučiamės žymiai geriau.

Rudeniniai batai

Atvėsus orams ne tik norime šilčiau apsirengti, bet kartu norisi ir šiltesnės avalynės. Tad rudeniui irgi reikėtų pasiruošti atitinkamai, nes kartais toks metas būna pakankamai šaltas ir lietingas. Todėl visada pravartu turėti aulinius batus ir tokiam sezonui gali puikiai tikti pašiltinti guminiai batai. Tada galėsite drąsiai žygiuoti per balas ir žinosite, kad kojos išliks sausos, o paprasti batai bus apsaugoti nuo sudrėkimo ir pažeidimų, kuriuos gali padaryti lietus.

Žieminiai batai

Tikriausiai Lietuvos klimato negalėtume įsivaizduoti be sniego, o žiema yra toks laikotarpis, kada sniego norisi. Kadangi tada oras yra žymiai vėsesnis, tad apsirengti reikia atitinkamai. Kad kojos nesušaltų būnant lauke, reikalingi šilti batai, tad tokiam sezonui būtina jais pasirūpinti. Žieminė avalynė yra skirstoma į dvi kategorijas, tai yra ilgi ir trumpi batai, todėl kiekvienas, priklausomai nuo situacijos gali rinktis tokius, kurie yra patogesni. Jeigu nereikia bristi per pusnis, o dažniausiai renkatės tokius kelius, kur sniego nėra daug, tai rinktis galima ir trumpų batų variantą, o jeigu yra atvirkščiai, tada geriau rinktis ilgus.

Batai internetu

Kaip matome, kiekvienam sezonui reikia turėti po skirtingą avalynę, todėl ją įsigyti reikia pakankamai dažnai. Tikriausiai vienas patogiausių apipirkimų yra batai internetu. Ten galima atrasti pačio įvairiausio pasirinkimo, tad net ir pats išrankiausias galės išsirinkti sau tinkamą variantą.