H7 lemputes

Žinodami lemputės tipą, galėsite pasirinkti geriausią variantą pirkdami autoobilio led lemputes. Šiandien aptarsime vieno tipo lemputes – H7 Led lemputes bei kokie šių lempučių privalumai.

H7 lempučių laikiklis

H7 lemputė yra tam tikros rūšies lemputės laikiklis , dažniausiai naudojamas kaip priekiniai žibintai. H7 yra viengubos šviesos lemputė su dviejų kontaktų kištuku.

Halogeninė H7 ir LED H7

Jei interneto svetainėje ieškojote arba užsisakėte automobilio priekinių lempučių, galbūt žinote halogeninius, ksenoninius ir šviesos diodus. Tai skirtingų tipų lemputės, dažniausiai naudojamos kaip priekiniai žibintai automobiliuose ir motocikluose.

Halogeninės lempos sukurtos iš kaitrinių lempų. Po tūkstančių bandymų didysis išradėjas Edisonas pagaliau rado medžiagą – volframo vielą, kuri gali skleisti šviesą, kai įjungiama. Tada atsirado kaitinamoji lempa. Halogeninė lempa yra patobulinta kaitinamoji lempa. Ji pasižymi maža kaina, žema spalvos temperatūra ir gera skvarba, tačiau jos trūkumai yra šie: aukšta temperatūra, prastas patvarumas ir mažas ryškumas.

LED lemputės kompensuoja halogeninių lempučių trūkumus. Jos pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku, nes nėra priklausomos nuo siūlų, kurie ilgainiui perdega. Jų ryškumas yra ryškesnis ir, palyginti su halogeninėmis, jos yra žemos temperatūros.

Bendrosios H7 LED lemputės yra didesnio dydžio nei halogeninės lemputės. Ir kaip minėjau anksčiau, h7 halogenų adapteris gali tikti kiekvienai transporto priemonei, kurios adapteris yra h7, nesvarbu, ar jos yra įprastos, ar specialios. Tačiau prieš pirkdami H7 led lemputes, pirmiausia turite atpažinti savo lemputės lizdą, kad sužinotumėte, ar jos yra specialios, ar ne.

Ar galiu H7 lemputę pakeisti LED lempa?

Visos transporto priemonės, kuriose gamykloje sumontuotos halogeninės priekinių žibintų lemputės, yra tinkamos LED keitimui. Pagrindinis privalumas – labai padidėja kelio apšviestumas, todėl padidėja saugumas važiuojant naktį.

Ar H7 LED lemputė yra tolimųjų, ar artimųjų šviesų?

H1 naudojama tolimosioms šviesoms, o H7 – artimosioms. H1 ir H7 yra viengubos šviesos lemputės, kuriose naudojama viena kaitinamoji gija, kad būtų sukurtos fiksuotos šviesos.

Kuris yra ryškesnis H4 ar H7?

H7 sistemų šviesos srautas yra didesnis nei H4 sistemų, nes sąveikauja dvi lempos. Tačiau kadangi H7 sistemoms reikia keturių lempučių vietoj dviejų, o lemputes visada reikia keisti abiejose pusėse tuo pačiu metu, nes jų tarnavimo laikas panašus, H7 sistemų sąnaudų koeficientas laikui bėgant yra didesnis.