Covid-19 ir virusas: Pasakoja ekspertė

Kvercetinas ir virusas. Kaip mes gydėmės Covid-19

Kai virusas vis daugiau apimdavo pasaulio šalis, mes galvojome, kad jis vis tik Lietuvą aplenks. Kai virusas paplito mūsų šalyje, mes vėl naiviai tikėjome, kad jau mūsų rajone jo tikrai nebus. Praėjo metai. Mūsų visa šeima jau vakcinuoti, lyg ir ramu, kažkiek trikdė medicininių kaukių dėvėjimas ir GP tikrinimai. Bet už laisvą migravimą mes tai toleravome, maža to, net džiaugėmės, kad galime laisvai ir be viruso gyventi. Bet. Tiesiog vieną vakarą pasijutau blogai. Tokia labai labai pavargusi. Rodėsi, buvau ant savo pečių nešiojusi viso pasaulio krovinius. Rytą, kai reikėjo ruoštis į darbą, aš į jį negalėjau išeiti. Aš negalėjau tiesiog atsikelti iš lovos. Valandos bėgyje sukilo temperatūra, tekėjo sloga upeliais, galvos skausmas buvo nepakeliamas. Gavus teigiamą PGR testo rezultatą, nustebau, negalėjau patikėti, kad virusas mane pagavo…aš juk taip saugojausi….

Kas buvo toliau?

Sekantis mano šeimoje susirgo vyras. Kad ir kaip stengėsi izoliuotis nuo manęs, namų aplinkoje tai padaryti buvo sunku. Vėliau susirgo sūnus. Taip mūsų namai tapo ligos židiniu. Sveikome iš lėto. Vyrą temperatūra kankino vienuolika dienų, tuo tarpu man ir sūnui buvo žymiai lengviau. Kosuliai, sloga, raumenų skausmai mus lydėjo visą sveikimo laiką. Bet mums pavyko išvengti ligoninės. Ir už tai esame dėkingi savo gydytojai, kuri mums patarė sveikimo metu vartoti kvercetiną. Kvercetinas yra bioflavanoidas, kuris randamas vaisių ir uogų žievelėse, kurio dėka svogūnas turi specifinį kvapą, vynuogės ir kaparėliai yra žalios spalvos. Kitaip tariant, kvercetinas yra natūralus antioksidantas, kuris kartu su cinku, žaliosios arbatos ektraktu, vitaminu C ir D sudaro labai didelį barjerą virusui. Šiuos maisto papildus vartojome vieną kartą per dieną po maisto, ir papildų dėka virusas buvo „surištas“. Jis negalėjo  plisti organizme, tai yra, Covid-19 virusas negalėjo kenkti ir trikdyti kitų organų darbui. Žinoma, raumenų skausmo neišvengėme, bet jis kiekvieną dieną buvo silpnesnis. Deja, slogos ir kvapo praradimo maisto papildai neleido išvengti, bet juk tai buvo laikina ir labai individualu. Mano vyrui ir sūnui kvapas nebuvo dingęs, o štai aš neužuodžiau net savo prabangiausių kvepalų.

Kas padėjo?

Vartoti papildai : kvercetinas, cinką, žaliosios arbatos ektraktas, vitaminas C ir vitaminas D visą sveikimo laiką, tai yra keturiolika dienų. Įpusėjus sveikimo laikotarpiui, pradėjome iš lėto sportuoti. Darėme tempimo pratimus, daug vaikščiojome….po kambarius. Stengėmės judėti, nes lovos režimas raumenims tikrai nepadėjo. Kai pagaliau visiškai pasveikome, gydytoja, patarusi mums vartoti šiuos maisto papildus, prasitarė, kad sunkių ligos komplikacijų mūsų šeimai padėjo išvengti skiepai ir kvercetinas. Kvercetinas yra super maisto papildas, kuris turėtų būti kiekvienų namų vaistinėlėje. Kvercetinas galėtų būti dovana kiekvienam, kam mes linkime sveikatos. Šį ir kitus maisto papildus, padedančius greičiau sveikti, ir lengvinančius Covid-19 simptomus, galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.preventonco.lt