Vestuvių fotografas ir video operatorius: samdyti kartu ar atskirai?

Planuojant vestuves gali kilti nemažai klausimų kaip reikėtų pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Kur geriau rinktis ceremonijos vietą, kiek svečių kviesti, koks turėtų būti šventinis tortas ir dar daugelis kitų klausimų. Ne ką mažesnis klausimas kyla ir mąstant apie vestuvių fotografus ir video operatorius. Ar juos reikėtų samdyti kartu ar kiekvieno reikėtų ieškoti atskirai?

Privalumai ieškant kartu

Žinoma, didžiausias privalumas yra tas, kad ieškant vienos grupės, kurie dirba kartu yra ta, kad galima nemažai sutaupyti tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu. Taip pat būsite tikri, kad šie du žmonės jau bus susidirbę kartu ir neabejotina, kad galutinis variantas ir darbo rezultatas bus stulbinantis. Jie taip pat žinos vieni kitų stipriąsias ir silpnąsias puses, kurias galės papildyti darbo metu. Neretai, kuomet komanda dirba kartu, jų darbo rezultatai, tai yra nuotraukos ir video medžiaga yra padaryta vienodos stilistikos. Toks derinys tinka jaunavedžiams, kurie yra pastabūs kiekvienai net ir pačiai smulkiausiai detaliai. Taip pat samdant kartu, tikėtina, kad jie atvažiuos vienu transportu, tad jums reikės kompensuoti mažesnes kuro išlaidas. Be to, samdant kartu, vienu kartu padarysite du darbus.

Privalumai samdant atskirai

Samdant šiuos žmones atskirai galime rasti taip pat nemažai privalumų. Galbūt jūs turite fotografą ar operatorių draugą ar pažįstamą, kuris mielai įamžintų jūsų šventę. Tai yra puiku, nes taip sutaupysite nemažą sumą ir visą dėmesį galėsite skirti kito žmogaus paieškai. Kitas privalumas galėtų būti tas, kad jūs jau iš seniau esate nusižiūrėję vestuvių fotografą ar video operatorių ir didelių pastangų ir laiko ieškant jiems įdėti nereikės. Kita priežastis, kodėl ieškoti atskirai yra privalumas, nes galbūt jums nėra reikalingi abu labai profesionalūs žmonės, gal jūs vieną iš jų norite pasamdyti profesionalą, o kitą tik pradedantįjį ir taip sutaupyti. Arba jums reikalinga tik viena iš šių siūlomų paslaugų.

Tad kaip geriau,  juos samdyti kartu ar atskirai?

Tai nuspręsti gali tik patys jaunieji, Jie turėtų atsižvelgti į daromos šventės dydį, koks yra suplanuotas vestuvių biudžetas, susidėti visus teigiamus ir neigiamus dalykus, kurie ir nulems ar verta vestuvių fotografą ir video operatorių samdyti kartu ar atskirai, nes tik patys jaunieji žino visas smulkiausias detales ir ko jie nori savo šventėje.