Ekologiški namai – prioritetas lietuviams. Pasakoja rangovas

Energinio naudingimo sertifkatas ir jo nauda

Norite gyventi tokiuose namuose, kuriuose viskas iki mažiausių smulkmenų atitiks Jūsų poreikius? Tokiu atveju siūlome ne tik rūpintis savo gerove, tačiau ir gamta. Nors statyti A++ tipo klasės namus šiuo metu įpareigoja įstatymas, tačiau džiugu, kad lietuviai taip pat mielai renkasi projektus, kurie yra draugiški aplinkai.

Apie tai, kodėl energinio naudingumo sertifikatas yra puiki pagalba tiems, kurie nori sužinoti būsto vertę ir kur kreiptis, kai jo reikia – kalbamės su rangovu Tomu.

Sandarumas – nauda žmogui

Nors šiuo metu statybos reikalauja kurti būtent A++ klasės tipo namus, tačiau reikia nepamiršti, kad tai svarbu ne tik dėl įstatymų, tačiau pirmiausia dėl savęs, kadangi sandarūs namai – taupumas pačiam žmogui.

Vis daugiau klientų sumokėti sutinka daugiau, kad tik gauti pačios geriausios kokybės įrangą, sistemas, kurios ne tik našiai tarnautų, tačiau ir kainuotų pigiau. Tokiu atveju kiekvienas gali džiaugtis jam priimtina kokybe, kuri ne tik tarnaus daug metų, tačiau ir taupys“,- pasakoja Tomas.

Svarbiausia rinktis gerus meistrus, kurie kuria naudodami ekologiškas priemones.

Reikia atitikti keliamus kriterijus

Ne tik A++ tipo klasės namai, tačiau ir žemesni turi atitikti tam tikrus keliamus reikalavimus, kurie užtikrina, kad klasė bus pasiekta ir tuo pačiu būstas bus sandarus.

Detaliau apie niuansus, kurie apima tam tikros klasės nustatymą – siūlome tartis su specialistais, kurie stato bei vertina.

Klasės nustatymas – sau

Galiausiai reikia nepamiršti, kad klasės nustatymas reikalingas ir sau, o ne tik dėl įstatymų arba banko, kuris teikia paskolą. „Gyvenimas tvariuose namuose yra pigesnis ir tuo pačiu ekologiškesnis. Daugeliui žmonių tai patinka, kadangi norisi gyventi tokiuose namuose, kurie yra draugiški gamtai“,- priduria rangovas.

Svarbiausia, kad paslaugos gana pigios, o energinio naudingumo sertifikatas padeda gana tiksliai nusakyti būsto vertę.

Gera gyventi namuose, kurie visomis prasmėmis yra draugiški aplinkai, žmogui ir tuo pačiu kiekvienam iš mūsų. Šiuo metu tokios galimybės yra. Ir svarbiausia, kad nuo jų būsto kokybė nebus mažesnė, atitiks žmogaus poreikis ir bus tvari gamtai.