Seo paslaugos. Ar verta jas atlikti pačiam?

Seo paslaugos – svarbi interneto rinkodaros dalis

Seo terminas dabartiniais laikais yra girdimas vis dažniau. O plačiai apie jį imta kalbėti pandeminiu laikotarpiu, kuomet smarkiai išaugo elektroninių parduotuvių, bei puslapių poreikis. Internete galime pamatyti krūvas skelbimų su prierašu seo paslaugos, tačiau kaip pasirinkti tikrai gerus ir patikimus verslo partnerius, o ne tiesiog pradines žinias turinčius naujokus? Apie tai stengsimės pasikalbėti, kaip atsirinkti rimtus specialistus ir nebūti apgautiems.

Google paieškos optimizavimas susidaro iš dviejų dedamųjų

  1. Vidinis puslapio sutvarkymas. Tai yra detalūs kategorijų aprašymai, aprašymai paieškai ( meta description’ai), kodo sutvarkymas, jog svetainė veiktų kuo greičiau ir būtų naudingesnė vartotojui. Siekis yra, jog vartotojas pasiliktų sistemoje kuo daugiau, patogiai naviguotų puslapiuose ir kurtų pridėtinę vertę pačio paieškos sistemos algoritmui. Kartais tenka net iš naujo kurti puslapį, arba bent jau pakeisti serverius į greitesnius.
  2. Išorinis puslapio stiprinimas. Tai yra įvairių nuorodų rinkimas iš kitų puslapių. Savaime suprantama, kuo didesnio reitingo puslapiai paminės Jūsų svetainę, tuo didesnė nauda Jums. Populiariausias, tačiau ganėtinai ne pigus pasirinkimas yra – regioniniai portalai ir naujienų puslapiai. Tačiau problema, jog Lietuvoje neturime jų itin daug, o ir ne kiekvienas jaunas verslas, ar svetainė gali juos įpirkti. Tad sprendimą gali pasiūlyti profesionalios agentūros turi savo arba partnerių nuorodų tinklą, kuriame aktyviai galima dėlioti įdomius straipsnius skaitytojams savo straipsnių kataloguose.

Kodėl verta samdyti profesionalus, o galbūt verta seo mokytis patiems?

Matote, SEO paslaugos susideda iš dviejų dalykų, jeigu neturite patirties tinklapių kurime, neturite privačių katalogų tinklų ir nežinote optimizavimo metodų tai padaryti yra ganėtinai sudėtinga. Savaime supranta, viską gyvenime galima išmokti, tik klausimas kiek Jums tai kainuos laiko ir pinigų atžvilgiu. Kiek kainuos neatlikti darbai klientams.

Net jeigu ir turite SEO pagrindus, tai pakankamai dinamiškas dalykas, kuriuo domėtis reikia nuolatos. Google sistema dažnai keičia paieškos sistemų algoritmus, tai kas veikė prieš keletą metų, gali būti nebenaudinga šiuo metu. Jei turite tam pakankamai laiko, idealu!

Na, jeigu vistiek nusprendėte mokytis SEO paslaugos amato, rekomenduojame pasamdyti profesionalius mokytojus konsultacijoms, kurie užvestų ant kelio. Nerekomenduojame rinktis pigių agentūrų, arba tos agentūros kurios turi prastą reputaciją internete. Atminkite svarbų dalyką, geri dalykai gyvenime kainuoja.

Tikimės, jog straipsnis Jums buvo naudingas.