Gintaras papuošalų dėžutėje: kuo tai ypatinga nauda sveikatai?

Gintaras papuošalų dėžutėje: kuo tai ypatinga nauda sveikatai?

Gintaras nuo neatmenamų laikų naudojamas kaip papuošalas, kurį renkasi tiek vyrai, tiek moterys. Turbūt ne veltui jis vadinamas „Baltijos” auksu, ir yra vertinamas nuo senovės laikų. Be to, jis pasižymi unikaliomis fizikinėmis ir cheminėmis savybėmis, kurios yra ypač naudingos sveikatai. Tad šiandien norime pasikalbėti kokią naudą suteikia gintaro papuošalai ir jų dėvėjimas.

Gintaro medžiaga – tai suakmenėjusi senovinių medžių derva, kuri susiformuoja per daugybę metų ir yra tikras gamtos turtas. Jį sudaro augalų ekstraktai, eteriniai aliejai ir įvairių medžių dervos. Gintaro sudėtyje yra iki 8 % gintaro rūgšties, kuri ir yra pagrindinė gydomoji priemonė.

Kokius negalavimus galima gydyti gintaro pagalba?

Apskritai jis naudojamas įvairiems negalavimams gydyti, įskaitant artritą, galvos skausmus, virškinimo sutrikimus ir net padeda įveikti nevaisingumą. Iš tikrųjų gintaras kadaise buvo vadinamas „Saulės ašaromis” dėl savo gebėjimo gydyti ir raminti organizmą.

Taip pat yra teigiama, kad jis stiprina imuninę sistemą, gerina kraujotaką ir malšina skausmą. Jis taip pat naudojamas kaip priešuždegiminė priemonė.

Kaip veikia gintaras?

Gintaras veikia šildydamasis ir į organizmą išskirdamas gintaro rūgštį. Dėl to padidėja kraujotaka ir audinių aprūpinimas deguonimi, o tai skatina gijimą. Taip pat manoma, kad gintaras stimuliuoja baltųjų kraujo kūnelių, padedančių kovoti su infekcija, gamybą.

Ar visi gali naudoti gintarą?

Gintarą paprastai saugu naudoti visiems, tačiau prieš naudojant gintarą geriausia pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, jei turite kokių nors specifinių sveikatos problemų. Nenešiokite gintaro, jei esate nėščia arba maitinate krūtimi.

Kaip dėvėti gintarą?

Gintarą galima nešioti kaip papuošalą, pavyzdžiui, vėrinį ar apyrankę. Jį taip pat galima dėti tiesiai ant odos, pavyzdžiui, gintaro kompresą.

Pirkdami gintarinius papuošalus įsitikinkite, kad perkate iš patikimo šaltinio, venkite neaiškių gatvės prekeivių, ar skelbimų. Gintaras turi būti be jokių įtrūkimų ar kitų pažeidimų. Jei nešiojate gintaro, pradėkite nuo nedidelio gabalėlio ir palaipsniui didinkite jo dydį, kai jūsų kūnas prie jo pripras.

Visada rūpinkitės savo išvaizda ir sveikata, o gintaro papuošalai taps puikiu įrankiu šiam tikslui pasiekti!