Kaip pasirinkti rekuperatorių?

Norite, kad Jūsų namų oras visada būtų tyras? Pirmiausia reikia pasirūpinti rekuperatoriumi, kuris dažnai vadinamas pagalbininkas numeris vienas kiekvienuose namuose. Naujos statybos būstuose jis dažnai net yra privalomas, tačiau džiugu, kad gyvenantys ir senesnės statybos namuose – jį montuoja taip pat dažnai.

Žinoma, rinkoje pasiūla yra labai plati. Mini rekuperatoriai, įprasti… Kurie yra geriausi? Bandysime pateikti trumpą pasirinkimo gidą, kuris buvo sukurtas tariantis su specialistais.

Mini ar ne?

Pirmiausia reikia nuspręsti, ar Jums labiausiai tinka mini rekuperatoriai, ar dideli, įprasti. Tai, žinoma, priklauso nuo planuojamo vėdinti kambario. Mini tikrai nėra labai nenašūs. Tai yra mitas. Jie puikiai aptarnauja ir gana dideles erdves, tad siūlome rinktis atitinkamai.

Kainos

Taip pat kinta ir kainos, kurios labai įvairios. geriausias būdas su jomis susipažinti – ieškoti internete. Siūlome ne tik palyginti kainas, tačiau taip pat ir sekti akcijas, kurios leis Jums sumokėti mažiau, tačiau būti ramiu, kad radote geriausią kainos ir kokybės santykį. Galiausiai – per daug netaupykite.

Galingumas

Galingumas yra derinamas prie būsto ploto, kurio oras bus valomas. Svarbiausia įsigyti ne per mažai galingą, kad įrangai netektų dirbti kur kas našiau nei ji yra sukurta bei pritaikyta.

Gamintojas

Žinoma, visada verta daugiau dėmesio skirti ir gamintojui. Paprasčiausiai vieni prekiniai vardai yra kur kas labiau giriami nei kiti. Siūlome rinktis tuos, kurie yra vertinami. Ypač tuos, kurie vertinami labai daug metų.

Dysis

Kai tiksliai žinoma, kurioje vietoje įranga bus montuojama, dažniausiai tiksliai galima įsivertinti – kokio dydžio modelio Jums reikia. Tai, žinoma, nėra svarbiausias aspektas renkantis, tačiau gali būti vienas iš.

Tipas

Galiausiai, šiuo metu rinkoje esamų rekuperatorių pasiūla yra labai plati. Nuo kasetinio iki plokštelinio, kitų modelių. Kuris labiausiai tinka Jums?

Aspektų, kuriuos reikia įvertinti – tikrai yra gana daug. Ne veltui renkantis visada geriausia yra tartis su specialistais. Jie ne tik geriausiai išmano smulkmenas, tačiau ir daug dėmesio skiria inovacijoms. O jos yra labai svarbios, kadangi džiugina ne tik didesniu ekologiškumu, tačiau ir našumu.