Greitieji pasimatymai Vilniuje: už ar prieš

Greitieji pasimatymai: už ar prieš

Kai pagalvojame apie pasimatymą, iš karto kyla mintis, ramus ir ilgas vakaras, jaukioje aplinkoje, netrukdant pašaliniams, ramus ir neįpareigojantis pokalbis, o galbūt pasivaikščiojimas parke, įvairių temų gvildenimas ir bandymas pažinti vienas kitą. Bet neretai tokie ilgi susitikimai užima daug laiko, realiai, vienam pasimatymui galima paskirti vieną dieną. Tačiau, kas neturi laiko ilgiems pasivaikščiojimams, turime gerų žinių. Vis labiau populiarėjantys greitieji pasimatymai Vilniuje. Taigi ar tai yra pasiteisinęs dalykas ar ne?

Greitųjų pasimatymų privalumai

Pats pagrindinis pasimatymu privalumas, žinoma, yra tas, kad per gan neilgą laiko tarpą, galima pabendrauti su daugybę skirtingų žmonių. Tad jums reikia susiruošti kaip ir į vieną susitikimą, bet per jį galėsite sutikti daug žmonių. Jums nereikės pirkti skirtingų suknelių, kasdien darytis makiažo, manikiūro ir dar įvairių procedūrų, kurios reikalingos prieš einant į pasimatymą, norint sudaryti teigiamą įspūdį. Vaikinams taip pat yra privalumų, nes jiems per greituosius pasimatymus merginų nereikia vaišinti kava, o tai nenuskriaudžia jų piniginės. Nes dažniausiai, jei einate tik į vieną susitikimą, merginai neretai reikia nupirkti gėlių ar nupirkti kavos puodelį, o per šį, rūpintis papildomais dalykais nereikės. Kitas tokių pasibuvimų pliusas yra tas, kad jums nereikia galvoti, kur reikės eiti atsigerti kavos ar pasivaikščioti. Už jus greitųjų pasimatymų organizatoriai apie tai bus pagalvoję ir suplanavę.

Greitųjų pasimatymų minusai

Per greituosius pasimatymus yra nustatytas tam tikras laikas, kurį galite praleisti su kitu žmogumi atėjusiu į susitikimą. Tad jei žmogus sužavėjo, tos kelios minutės gali atrodyti per mažas laiko tarpas papasakoti apie save. Bet vis dėl to, pasimatymų pabaigoje, tam žmogui, jūs galite pasakyti taip ir toliau tęsti savo pažintį. Kitas aspektas galėtų būti tas, kad jūs negalite suplanuoti pasimatymo, jums tiesiog reikia atvykti į paskirtą vietą ir laikyti nustatytų žaidimo taisyklių. Bet iš kitos pusės, tai gali pasirodyti nebloga idėja, nes jūs negalėsite nuvilti partnerio, kuris atvyko su jumis susitikti, jam neįdomia vieta, ar netinkamai suplanuotomis pramogomis. Tad kaip pastebime, didelių minusų, tokiuose susitikimuose nėra, tiesiog reikėtų į tokius pasimatymus eiti su puikia nuotaika ir mėgautis laiku ir skirtingais pašnekovais.

Kaip susiplanuoti greitąjį pasimatymą?

Greitieji pasimatymai Vilniuje ir kituose miestuose vyksta nustatytu laiku. Tad, kad jums nereikėtų gaišti laiko ir jų ieškoti, tiesiog galite įsigyti greitojo pasimatymo kuponą https://tobuladovana.lt svetainėje . Jums tereikės susisiekti su renginio organizatoriais ir užsiregistruoti. Tad jei esate vienišas ir ilgus žiemos vakarus norite praleisti su antra puse, tokia pasimatymu idėja kaip tik jums.