Griauname mitus apie klausos aparatus

Domintis naujais dalykais galime girdėti pačių įvairiausių išgalvotų ir neišgalvotų istorijų. Kartais jos būna tokios įtikinamos, kad net ir tinkami daiktai gali pasirodyti ne tokie jau geri, kaip atrodė iš pat pradžių. Tikriausiai ne vieną kartą esate girdėję apie klausos aparatus. Tos žinios būna pačios įvairiausios, tad šį straipsnį parengėme būtent tam kad sugriautume tam tikrus mitus, kurie gali atbaidyti nuo šio prietaiso nešiojimo. Profesionalūs klausos aparatus galite įsigyti Geraklausa.lt svetaitėje

Su klausa bus dar didesnės problemos, jeigu klausos aparatas bus nešiojamas labai ilgai

Tai pirmasis mitas, su kuriuo susiduriama labai dažnai. Tikrai tokias kalbas reikia vyti į šalį. Reikia žinoti tik tai, kad tinkamai pritaikytas klausos aparatas jums leis išgirsti tokius garsus, apie kuriuos jau buvote pamiršę seniai. Tad nereikia stengtis jį segėti vos kelias valandas per parą, norint nesugadinti klausos visiškai. Žinokite, kad reikia mėgautis gyvenimu, girdėti visus galimus garsus ir net negalvoti apie tai, kad klausos aparatai gali pakenkti.

Įsidėjus klausos aparatą bus jaučiamas diskomfortas ir nepatogumas

Tai dar vienas mitas, su kuriuo susiduriama labai dažnai. Verta žinoti tai, kad naujausi klausos aparatai yra nedideli, patogiai įsideda tad labai dažnu atveju nemalonių jausmų neturėtumėte jausti. Aišku, kai kuriems žmonėms yra reikalingas adaptacijos laikotarpis, per kuriuos gali šiek tiek pasijusti nemalonūs pojūčiai ir panašiai. Tačiau toks etapas bus labai trumpas ir tikrai ne visiems jis bus nemalonus. Kartais reikia laiko, kad su tam tikru daiktu būtų galima susidraugauti.

Plačiau: https://geraklausa.lt/

Aš pats galiu žinoti, kada man reikalingas klausos aparatas

Nors dažniausiai apie įvairias ligas galime numanyti patys, nes dažniausiai yra juntami įvairūs skausmai, kas leidžia suprasti, jog kažkas yra ne taip. Tačiau su klausa yra visiškai atvirkščiai. Jai blogėjant dažniausiai nejaučiame jokių skausmų, tad tikrai ne visada galime suprasti, kad ji yra suprastėjusi. Sublogėjusi klausa nėra staigus reiškinys, kurį galime pastebėti kiekvieną dieną. Ji silpsta po truputį, todėl prie tylesnio gyvenimo galima tiesiog priprasti ir nesuprasti, kad kažkas yra blogai. Todėl norint žinoti apie sutrikimus, reikia lankytis pas gydytojus, kurie ir gali nuspręsti, ar jums reikalingas klausos aparatas ar ne.

Klausos aparatai yra brangūs

Tai dar vienas mitas, apie kurį būtina pasakyti šiek tiek daugiau. Aišku, tai nėra kasdienis pirkinys, kurį galima nusipirkti bet kada, bet reikia žinoti, kad daugelis jį gali turėti. Verta paminėti ir tai, kad sveikata nėra matuojama pinigais, todėl turėti kokybišką gyvenimą gali kiekvienas ir į tai investuoti tikrai verta.