Kovos menai, kuriuos turite išmėginti

Suaugę žmonės dažnai ieško pomėgių, kurie ne tik užimtų laisvą laiką, bet ir įkvėptų juos gyventi sveikiau ir įdomiau. Kovos menai dažnai tampa užsiėmimu, kurį renkasi ne tik vyrai, bet ir moterys. Kadangi kovos menai ne tik išmoko, kaip apsiginti, bet ir sutvirtina kūną, nestebina tai, kad tiek daug žmonių pasirenka šią sritį. Visgi kovos menai gali būti labai įvairūs, todėl svarbu pagalvoti, kurie iš jų jums bus tinkamiausi ir labiausiai patiks. Pateikiame dažniausiai pasirenkamus kovos menus.

Pankrationas

Pankrationas yra ne tik vienas iš dažniausiai pasirenkamas kovos menų, bet ir be galo įdomi bei gili sritis. Jei norite ne tik išmokti apsiginti, bet ir rasti naują pomėgį, kuris leistų daug mokytis ir tobulėti, tuomet pankrationas bus idealus pasirinkimas. Daugiau apie pankrationą sužinoti galite čia: Pankration.lt.

Karatė

Turbūt nesutiksite lietuvio, kuris nežinotų, kas yra karatė. Tai populiariausia kovos menų šaka Lietuvoje, tačiau vis daugiau žmonių supranta, kad karatė jau įprastas pasirinkimas, todėl ieško kažko unikalesnio. Na, visgi tie, kurie nuspręs, kad nori rinktis tai, kas laiko patvirtinta, neapsiriks pasirinkę šį kovos meną.

Muay Thai

Dar vienas kovos menas, vertas dėmesio, Muay Thai. Manote, kad pavadinimas neįprastas? Tikrai klystate, šis kovos menas žinomas visoje Lietuvoje ir jį renkasi vis daugiau žmonių.

Imtynės

Jei norite rinktis imtynes, turime informuoti, kad tai taip pat bus puikus pasirinkimas visiems, kurie nori išmokti apsiginti. Ir klystate, jei manote, kad imtynes gali rinktis tik vyrai, tai idealus pasirinkimas ir moterims, kurios nori būti stiprios ir mokėti apsiginti.

Dziudo

Dar viena kovos menų sritis yra dziudo. Jei norite ne tik būti stiprūs, bet ir pagražinti kūną, dziudo puikiai tam tiks. Tai įkvėps ne tik daugiau sportuoti, sveikai gyventi, bet ir leisti laisvalaikį aktyviai. Rinkitės dziudo ir greitai pamatysite, jog reikia visai nedaug tam, kad sustiprintumėte kūną. Na, o jei dziudo nesudomino, rinkitės bet kurį iš kitų kovos menų ir mėgaukitės puikiais rezultatais.