„INCHCAPE“ pristatomi nauji automobiliai ir geriausi pasiūlymai

„INCHCAPE“ – tai tarptautiniu mastu žinomas prekės ženklas, savo veiklą vykdantis net 34 pasaulio valstybėse, taip pat ir Lietuvoje.

„INCHCAPE“ parduodami naudoti ir nauji automobiliai patenkins išrankiausio vairuotojo poreikius. Mes pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį, ieškantiems savo svajonių automobilio. Atstovaujame tokiems garsiems prekiniams ženklams kaip „Ford“, „Mazda“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mitsubishi“, BMW, „Rolls Royce“, „Mini“. Užsukę į mūsų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje galėsite išbandyti naujų automobilių modelius, kuriuose įdiegtos pačios šiuolaikiškiausios technologijos bei inovatyvios valdymo sistemos.

Karščiausi pasiūlymai

Šiuo metu jums turime keletą labai gerų pasiūlymų – naujus automobilius už palankias kainas. Taip pat geriausius lizingo pasiūlymus.

Skelbiame „Mazda“ sandėlio išpardavimą ir pristatome įvairius modelius už pačias žemiausias kainas:

„Mazda CX-3“ žema kaina

Įsigykite „Mazda CX-3“ nuo 23 150 EUR iki 24 600 EUR, (įprasta kaina nuo 25 250 EUR iki 27 050 EUR).

„Fiesta Active“ specialus pasiūlymas

Įsigykite naująjį „Fiesta Active“, mokėdami vos 130 eurų per mėnesį. Tai „Ford“ „EcoBoost“ versija su 125 AG varikliu, kurioje atrasite patogiausius sprendimus, palengvinančius vairavimą.

Šildomi priekines sėdynės, vairas ir priekinis stiklas suteiks vairuotojui visišką komfortą važinėjant žiemos metu. Jutiminis ekranas, susidūrimo prevencijos sistema, eismo juostos laikymosi pagalba užtikrins saugų vairavimą net tada, kai būsite pavargę ir mažiau dėmesingi kelyje.

Nauji automobiliai šeimai ar ūkiui „Ford Kuga“ ir „Ford Ranger Raptor“

Puikūs šeimos automobiliai „Ford Kuga“ šiuo metu parduodami už specialią kainą, net keliais tūkstančiais eurų mažesnę nei įprasta.

Jus nustebins unikalaus dizaino „Ford Ranger Raptor“ pikapas. Automobilis patiks ūkininkams bei kitiems vairuotojams, kurie neišvengia važiavimo prastais, keliais, per purvyną, duobes, akmenis ar žvyrą. Šis pikapas pritaikytas važiuoti bet kokiais keliais. Unikalus transporto priemonės dizainas suprojektuotas taip, kad įveiktų aukštas įkalnes, upes ir netgi dykumas. Pasirinkite „Ranger Raptor“ kelionėms po naujas, neištirtas vietoves, atraskite tolimas šalis ir patirkite nuotykius, kurie su šiuo automobiliu visada baigiasi gerai.

Visi išvardinti nauji automobiliai ir dar daugiau modelių jūsų laukia Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos salonuose. Pasiūlymai galioja 2021 metų gruodžio mėnesį ir gali keistis.