Tinkamas indų pasirinkimas namuose

Tinkamas indų pasirinkimas namuose

Įvairiausių indų galima rasti kiekvienuose namuose. Dažniausiai jais būna užkrautos įvairios svetainės spintelės, o ką jau kalbėti apie virtuvę. Kad indai namuose atliktų deramą vaidmenį, jų nebūtų per daug ir jais nebūtų užkrautos spintelės, pateiksime patarimus, kurie leis išsirinkti pačius tinkamiausius, įvairioms paskirtims ir namų dekoravimui.  

Indai virtuvėje

Daugiausia indų naudojame gamindami maistą bei valgydami. Tad, kad neapsikrauti begalės indų virtuvėje, rekomenduojama turėti vieną pagrindinį lėkščių komplektą, iš kurių valgoma kasdien, turėti daug lėkščių komplektų neverta, nes vis tiek dažniausiai renkamasi vienas, o kitos lėkštės užima tik papildomos vietos. Taip pat virtuvėje reikėtų turėti ir kelis salotų indus, patartina, kad vienas būtų mažesnis, o kitas didesnis. Puodeliai virtuvėje taip pat privalomi. Tačiau jų nereikia turėti begalės ir tuo labiau įvairiausių rūšių. Virtuvėje taip pat turėtumėte išlaikyti skoningą stilių, kur įvairiausių formų ir skirtingai dekoruotų puodelių po vieną, tikrai nereikia. Užtenka čia turėti kelis puodelių komplektus, kurie tinkami gerti kavą ir arbatą. Bet to virtuvėje po ranka visada reikalingos stiklinės vandeniui. Jomis taip pat neapsikraukite, jų pakaks tik vieno komplekto. Na, ir ne ką mažiau svarbūs valgymo įrankiai, jų taip pat virtuvėje turėtų būti vienas komplektas.

Indai valgomajame

Jei turite atskirą valgomąjį, kuriame bent vieną kartą per dieną su šeima susirenkate pavalgyti, čia taip pat turėtumėte išlaikyti minimalizmą ir indais per daug neapsikrauti. Dengiant valgomąjį stalą, galite turėti kelis lėkščių komplektus, rekomenduojama skirtingų spalvų, kad jas galėtumėte derinti prie paruošto maisto. Juk matyti suderintą ir gražų bendrą vaizdą lėkštėje yra maloniau. Jei su šeima mėgstate pietauti ar vakarieniauti vizualiai gražiai pasidengę stalą, vandeniui galite naudoti taures, o ne stiklines. Jos suteiks rafinuotumą. Žinoma vien indų gražiam vaizdui ant stalo nepakaks, nepamirškite uždegti žvakės, pamerkti gėlių.

Indai – interjero detalė

Indai ne vien tik gali būti laikomi uždarose spintelėse ir išimami tik valgio metu. Įvairūs dubenys, vazos, vaisių krepšiai gali būti puikios interjero detalės. Žinoma, kad jos derėtų ir kambariui suteiktų harmoniją, jas reikėtų derinti prie namų ar kambario dizaino. Tokie interjero aksesuarai turėtų būti statomi ne bet kur, o jiems pritaikytoje vietoje. Tad renkantis tokias detales nepagailėkite laiko ir pritaikykite būtent reikiamos spalvos ir formos, kad kambario visuma atrodytų gražiai.