Iš kokių medžiagų pagaminti lauko baldai turėtų atkreipti kiekvieno dėmesį?

Kadangi lauko baldų pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienam gali kilti klausimas, kaip reikėtų išsirinkti patį geriausią variantą. Juk jie nėra perkami tik vienam sezonui ir juos keisti tikrai nereikia labai dažnai. Yra keli variantai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, tad apie juos plačiau ir papasakosime šiame straipsnyje.

Lauko baldai pagaminti iš plastiko

Tikriausiai daugelyje kiemų ar terasų galima matyti šio tipo baldus. Juos renkasi dažnai, nes tokius baldus prižiūrėti nėra sudėtinga, jie nebijo skirtingų oro temperatūrų ir todėl jie yra dažnas pasirinkimas. Be to, lyginant su kitais lauko baldais, jie yra ganėtinai pigus variantas, tad tinka tiems, kurie nori tik sezonui ar keliems įsigyti juos. Kaip ir minėjome, jų priežiūra yra visai paprasta, tad jiems nereikės pirkti papildomų valymo priemonių, kad juos tinkamai nuvalyti, užteks tik vandeniu sušlapintos šluostės ir visas purvas ir dulkės bus pašalintos. O jeigu yra šiek tiek sunkiau nuvalomos dėmės, tuomet galima panaudoti kempinėlę.

Lauko baldai pagaminti iš medienos

Kaip žinia, mediena yra ganėtinai patvari medžiaga, o jeigu ji dar ir tinkamai apdirbta, tuomet nepažeista gali išbūti labai daug metų. Būtent dėl šios priežasties didžioji dalis žmonių, kurie įsirenginėja terasas renkasi tokios rūšies baldus. Jie gali būti patys įvairiausi, pradedant nuo gultų ir baigiant įvairiais stalais ar kėdėmis. Kadangi jie gali būti pagaminami įvairiausiais stiliais, tai jie nesunkiai gali būti priderinami prie įvairaus interjero. Aišku, norint kad lauko baldai visada atrodytų gražiai ir tvarkingai, jiems privaloma skirti ganėtinai nemažai laiko. Nuo jų kartas nuo karto reikėtų valyti dulkes, kas kelis sezonus patartina juos atnaujinti, kad ne tik vaizdas būtų gražus, bet taip galėsite prailginti jų tarnavimo laiką.

Lauko baldai pagaminti iš metalo

Lauko baldai gali būti gaminami ir iš metalo. Tai yra vieni patvariausių lauko baldų medžiagų, tad juos renkasi tie, kas nori tikrai ilgaamžių baldų, kuriems nereikės skirti per daug dėmesio. Tokie baldai atrodo gana grakščiai, tad gali būti derinami taip pat prie įvairiausių stilių. Kartais gali atrodyti, kad tokios rūšies gaminių nėra didelio pasirinkimo, nes dažniausiai gali būti randami įvairūs stalai ir kėdės, tačiau tokių baldų pasirinkimas yra labai platus, galima rasti ir įvairius gultus, kavos staliukus ir pačius įvairiausius priedus, kurie reikalingi terasoje. Tik verta žinoti tai, kad prie tokių baldų, kurie skirti poilsiui, privaloma turėti pagalvėles ir atlošus, kad būtų minkšta sėdėti.