Ką reikia žinoti renkantis kelionę į Egiptą?

Egiptas yra ta vieta, į kurią nori pakliūti daugelis. Kitokia kultūra, išskirtiniai vaizdai tai tik dalis to, ką nori pamatyti kiekvienas. Tačiau vykstant į tokią šalį reikia žinoti nemažai dalykų, nes kartais ten galioja visai kitos taisyklės, kurios mums nėra įprastos ir panašiai. Šiame straipsnyje pateiksime keletą naudingų patarimų, kuriais vadovaujantis lengviau galėsite susigyventi su vietine kultūra ir kitais reikiamais dalykais.

Sveikata pati svarbiausia

Vien jau pakeičiant aplinką mūsų organizmui tenka nemažas krūvis. O kelionė į Egiptą gali būti visiškai ekstremali, nes kardinaliai keičiasi oro temperatūra, maistas ir kiti dalykai, todėl savo sveikatą turime itin saugoti. Todėl nuvykus į Egiptą reikėtų:

  • vengti gerti vandens iš čiaupo. Šis vanduo nors ir yra nudruskintas ir išvalytas, tačiau jame labai gausu chloro, kuris gali pakenkti sveikatai. Pats geriausias pasirinkimas yra gerti vandenį iš užsukamų butelių. Jeigu susimąstėte kaip reikės valyti dantis, tuomet žinokite, kad praskalauti burna vandeniu iš čiaupo tikrai galite, svarbu jo nenuryti.
  • turėti tepalo, kuris padėtų atbaidyti uodus ir kitus vabalus, kurie gali įkasti ir taip sukelti alergijas. Verta žinoti, kad vabzdžių įkandimai gali būti visai kitokie nei pas mus šalyje, todėl tokiems atvejams verta pasiruošti.
  • laikytis visų higienos reikalavimų, kurie nurodyti viešbutyje ir kuriuos pasakė gidas. Juk tokie reikalavimai sakomi ne be reikalo, o tam, kad būtų apsaugota jūsų sveikata.

Dokumentai, kurie yra reikalingi

Kadangi Egiptas yra ne Europos sąjungos narė, tad taip paprastai su pasu į ją nukeliauti tikrai nepavyks. Tad dar prieš kelionę reikėtų pasirūpinti šiais dokumentais:

  • Pasas, kurio galiojimo laikas nebūtų trumpesnis nei 6 mėn. Asmens tapatybės kortelė šiai kelionei nėra tinkama.
  • Jos gali būti skirtingos, todėl visada verta pasidomėti, kokia jums bus reikalinga ir tinkama.
  • Kelionės draudimas yra privalomas. Be jo, tikai nerekomenduojama vykti į bet kokią šalį.
  • Kiti dokumentai. Jeigu jie bus reikalingi, apie juos tikrai viską išsamiai papasakos jūsų kelionės agentas.

Kiek gali kainuoti kelionė į Egiptą?

Pasakyti vienos apytikslės kainos tikrai nėra įmanomą, nes kiekvieną kartą įsigyjant šią kelionę už ją mokėsite skirtingai. Kelionės kaina gali priklausyti nuo laiko, kada norite skristi, kokį viešbutį renkatės, kokį maitinimo tipą pasirinksite ir kitus panašius dalykus. Norint sužinoti, kiek maždaug gali kainuoti kelionė pagal jūsų poreikius, patartina kreiptis į kelionių agentūras.