Kaip įspūdingai užbaigti sienas? Išbandykite akmens masės plyteles

Natūralus akmuo interjere – universali unikalaus ir nesenstančio interjero dizaino idėja.

Natūraliu akmeniu galime padengti bet kokį paviršių ir pritaikyti jį bet kokiai patalpai. Akmens masės plyteles galima lengvai priderinti prie bet kokio stiliaus, nesvarbu, ar tai būtų prabangus, kaimiškas, modernus, ar klasikinis stilius. Mėgstate glamūrinį ar minimalistinį stilių ir norite savo namuose turėti natūralaus akmens? Rinkitės skalūną, kuris savo spalvų įvairove nustebins net didžiausią skeptiką.

Sienų apdailai galime naudoti 10-12 mm storio skalūno akmens plyteles. Didžiausias akmens dangos privalumas – jos natūralumas, pasireiškiantis unikaliomis spalvomis ir turtinga paviršiaus apdaila. Dekoratyvinės natūralios apdailos skalūno plytelės dažniausiai yra naudojamos sienoms, kurioms būdinga gili akmens tekstūra, t. y. netaisyklingai išsidėsčiusioms ertmėms. Dėl tokios skalūno paviršiaus apdailos galime sukurti unikalų interjerą, o pridėję tinkamą apšvietimą galime dar labiau pabrėžti skalūno natūralumą ir gražią tekstūrą. Naudodami tokią akmens apdailą nepamirškite, kad stipriai matoma akmens tekstūra geriau atrodys, kai bus derinama su lygiomis sienomis.

Jei ieškote įvairovės, bet nemėgstate per daug matomų akmens sluoksnių, rinkitės lygaus akmens masės plyteles su poliruota ar net nupoliruota apdaila. Blizgus poliruoto kvarcito skalūnų akmens paviršius efektyviai atspindi šviesą. Jis suteikia modernumo, kartu išlaikydamas natūralumą dėl plytelių paviršiuje matomų įvairių gyslelių.

Ieškodami dekoratyvinio akmens, kuris turi atitikti jūsų pasirinktą stilių, turite atkreipti dėmesį ne tik į paviršiaus išvaizdą, t. y. rinktis lygią plytelę ar natūraliai apdailintą plytelę, bet pirmiausia į akmens apdailos spalvą. Skalūnas – tai natūralus akmuo, kurio spalvų gama yra neribota. Galite rinktis vienodų spalvų plyteles arba įvairiaspalvius dekoratyvinius akmenis. Labai populiarus gyvenamojo kambario ar palėpės vonios kambario sienai yra juodas akmuo – Indijos juodasis skalūnas. Jis puikiai atrodo virtuvėje, svetainėje, vonios kambaryje, praturtindamas sienas ir grindis pilku dekoratyviniu akmens skalūnu.

Vario skalūnas puikiai pabrėžia prabangų bet kokio interjero charakterį. Rinkdamiesi akmens masės plyteles sienoms, galite rinktis pilką akmenį su alyvuogių atspalviu. Vienodos spalvos akmenys, ypač turtingos spalvos sienų plytelės, sukuria vientisą paviršių, kuriame išsiskiria tik susipynusios akmens gyslos.