Kas yra SEO? Ir kodėl apie tai tiek daug kalbama?

Skaitmenizacijai įgaunant pagreitį, interneto svetainių reitingas paieškos sistemose svarba įmonėms tampa vis didesnė. Kuo aukštesnę vietą jūsų svetainė užima paieškos sistemoje, pavyzdžiui, „Google”, tuo didesnė tikimybė, kad žmonės, ieškodami su jūsų verslu susijusių dalykų, ją ras. Štai čia ir yra SEO.

SEO ( Search Engine Optimization) yra procesas, kuris padeda pagerinti svetainės reitingą paieškos sistemose. Tai metodų rinkinys, kurį galima naudoti siekiant užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų rodoma aukščiau rezultatų sąraše, kai kas nors ieško ko nors, susijusio su jūsų verslu.

SEO optimizavimą lemia daug veiksnių, todėl tai gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Tačiau, verta, jei norite, kad jūsų svetainę pamatytų kuo daugiau žmonių. Jei nenorite to daryti patys, pasidomėkite kas yra seo paslaugos, raskite tinkamą specialistą kuris gali Jums padėti.

Kaip tinkamai pasirinkti SEO specialistus?

Ieškant SEO specialisto ar agentūros, kuri padėtų pagerinti i jūsų svetainės reitingą, svarbu pasirinkti žmogų, turintį patirties ir žinių šioje srityje. Yra daug „oro” pardavėjų, kurie jums pažadės viską, bet neįvykdys savo pažadų. Atlikite tyrimą ir bendradarbiaukite tik su tuo, kuris, jūsų įsitikinimu, gali pagerinti jūsų svetainės reitingą.

Kokios yra dažniausios SEO klaidos?

Yra daugybė dažnai daromų SEO klaidų. Kai kurios iš dažniausiai daromų klaidų yra šios:

1. Raktažodžiai yra bet kokios geros SEO strategijos pagrindas, todėl svarbu atlikti tyrimą ir rasti tinkamus jūsų verslui.

2. Ne visos nuorodos yra vienodos. Kokybė yra svarbesnė už kiekybę, todėl daugiausia dėmesio skirkite kokybiškoms nuorodoms iš patikimų svetainių.

3. Neperkraukite svetainės raktiniais žodžiais vien dėl to, kad jie reikalingi. Tai tik pablogins naudotojo patirtį ir gali lemti prastesnę poziciją paieškoje.

4. Socialiniai tinklai gali būti puikus būdas reklamuoti svetainę, tačiau įsitikinkite, kad ją naudojate tinkamai. Jei socialinėje žiniasklaidoje platinsite nuorodas į savo svetainę, tai nepadės jums užimti aukštesnių pozicijų.

5. Galiausiai nebandykite apgauti sistemos naudodami juodosios SEO optimizacijos metodus. Tai prieštarauja „Google” gaires ir galite būti nubausti. Rezultatai gali būti labai greiti, tačiau trumpalaikiai.

Jei yra užsakomos seo paslaugos, žinoma, iš patikimų asmenų, šios klaidos yra išvengiamos. Tačiau čia galioja posakis „Atsarga gėdos nedaro”. Niekas neuždraus Jums patikrinti paslaugų kokybės.