Kokius vonios aksesuarus verta rinktis?

Kai kalba pasisuka apie namų interjerą bei jo aksesuarus, dažniausiai pradedame galvoti apie svetainės kambarį, miegamąjį arba prieškambarį. Juk ten lengviausia ir paprasčiausia parinkti įvairias detales. Tačiau yra ir tokių vietų, apie kurias ne taip dažnai pagalvojame, viena iš tokių erdvių yra vonios kambarys. Juk jame irgi praleidžiame nemažai laiko, todėl ir jis turėtų būti įrengtas tinkamai. Kad jame būti būtų jauku, šiame straipsnyje papasakosime, kokie vonios aksesuarai tinka šiai erdvei.

Veidrodis

Veidrodis turbūt neatsiejama vonios kambario akcento dalis, todėl jis yra privalomas. Jeigu norite kažko įdomesnio, tuomet neverta rinktis tokių veidrodžių, kurie yra įprasti. Puiki interjero detalė atrodys tada, kai jis turės platų ir įdomesnį rėmą. Jį galite derinti prie visumos spalvų ar kitokių detalių.

Dantų šepetėlių ir muilo laikiklis

Šie daiktai taip pat neatsiejami nuo vonios, tad galima sakyti, kad jie yra privalomi. Tokie laikikliai, kad neatrodytų įprastai, galima rinktis kažką įdomesnio ir įmantresnio ir taip juos galima paversti vonios kambario interjero detalėmis. Jeigu norite, šiuos du daiktus galite įsigyti vienodos stilistikos, nes dažniausiai jie stovi vienas šalia kito, tad tokia kompozicija atrodys tikrai gražiai. Jeigu norite dar kažko labiau išskirtinesnio, tuomet galite rinktis įdomesnių formų, su įvairiais raštais.

Rankšluosčių kabyklos

Nors tai atrodo ir labai smulki detalė ir kai kam gali būti nereikšminga, tačiau į ją tikrai verta kreipti dėmesį. Pirmiausia ji turėtų būti patogi, kad būtų patogu kabinti visus rankšluosčius, o antra, ji turėtų būti graži. Todėl tikrai nereikėtų pirkti jos įprastos, nes net ir tokios smulkios detalės gali duoti vonios kambariui visai kitokį vaizdą. Kabyklas verta derinti prie visos aplinkos, jų spalvų ir kitų detalių, kurias žadate įsirengti vonioje.

Užuolaidos dušui

Tikrai nesuklysime, jeigu pasakysime, kad kai jos yra renkamos, didelis dėmesys tikrai nėra kreipiamas. O tokiu požiūriu yra daroma labai didelė klaida. Vonioje užuolaidos palyginti su kitais daiktais yra labai didelės, todėl į akis krenta vos ne pirmos. Tad jos turėtų būti parinktos tinkamai ir derėti prie visumos. Todėl jų paieškai nepalikite vos kelių minučių. Tinkamas jų priderinimas prie aplinkos gali žymiai pakeisti visą vonios vaizdą. Tad dėmesį kreipkite į jos spalvas, jeigu renkatės su raštais, atsižvelkite ir į juos.